Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άκουσα καλά λόγια για τη συγκεκριμένη κορασίδα και κατευθύνθηκα προς Ρεμούνδου Κυριακή πρωί...Δυστυχώς δεν ήταν εκεί και με ενημέρωσαν πως θα ήταν μετά τις πέντε το απόγευμα...Επιστροφή σπίτι και ξανά το σούρουπο εκεί...
Παρκάρισμα εύκολο και αμέσως υποδοχή από την υπηρεσία.Μου παρουσίασε την κοπέλα...Μελαχρινή,με μέτριο πρόσωπο αλλά όμορφο καλλίγραμμο σώμα με κανονικό στήθος και απαλή επιδερμίδα...Μπορώ να πω πως έχει και ωραίο κώλο...
Με το που μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή ξεκίνησα να τη χαμουρεύω στα όρθια...Φιλιά παντού σε όλο της το σώμα αυτή δε καθόταν δίχως να φέρει αντίρρηση σε κάτι...Ξάπλωσα στο κρεβάτι αφού της είχα είδη αφαιρέσει τα εσώρουχα και ξεκίνησε να μου προσφέρει ισπανικό...Πολύ καλό ισπανικό δίχως βιασύνες για να ακολουθήσει μετά ένα ωραίο στοματικό αρκετά ερεθιστικό...Περιποίηση όλης της περιοχής με ιδιαίτερο καραμέλωμα στα μπαλάκια τα οποία μούλιασε...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με την Ιβαννα να "καλπάζει" από πάνω μου...Με καλή συμμετοχή από μέρους της αλλά χωρίς γλωσσόφιλα καθώς τα αποφεύγει πέρασαν λίγα λεπτά μέχρι να την γυρίσω στα τέσσερα...Σφυροκόπημα στο πισωκολλητό για λίγα δευτερόλεπτα και γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου μετά από μερικά λεπτά αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο σώμα της...
Χαμογελαστή πάντα σκουπίστηκε και μάζεψε τα εσώρουχά της από το πάτωμα...Με ένα πεταχτό φιλί με ευχαρίστησε λέγοντας μου πως με περιμένει ξανά και πως χάρηκε που με γνώρισε...!

Συμπερασματικά μία άψογη κατάθεση στην Ιβάννα,την θεωρώ πολύ καλή στη δουλειά της και πως τιμάει τα χρήματα που παίρνει και με το παραπάνω!
Αυτά για την εμπειρία μου μαζί της,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού