Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν την Αγάπη την είχα δει κανά δύο φορές σε αυτό το σπίτι δίχως να περάσω.Είναι ξανθιά ώριμη γυναίκα από τη Ρωσσία με όμορφο σχετικά πρόσωπο απαλή επιδερμίδα και καλό σώμα.Το στήθος της αν και φαίνεται πλούσιο είναι κάπως πεσμένο και μαλακό...
Τη Παρασκευή μετά από μία μίνι τσάρκα στη Φωκαίας κατέληξα στο δωμάτιο του οίκου...
Αφαίρεσα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να περιμένω την Αγάπη...Να πω και δύο λόγια για το σπίτι που να και έχω περάσει πολλές φορές δεν είχα μπει σε δωμάτιο...Ευρύχωρα δωμάτια και καθαρά,με όλα τα απαραίτητα και συγκριτικά με τα απέναντι της περιοχής ένα κλικ πιο πάνω...
Αφού πέρασαν πέντε λεπτά να σου και η Αγάπη...Ανταλλάξαμε μία σύντομη συζήτηση και κατευθείαν έναρξη των προκαταρκτικών στα όρθια με την Αγάπη να χαιδεύει την ευαίσθητη περιοχή...Φιλιά και χάδια ήταν η συνέχεια για να μας βρει ξαπλωμένους στο κρεβάτι να φιλιόμαστε...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με πολύ καλή τεχνική δίνοντας σημασία στο κεφαλάκι...Πρώτη στάση στο σεξ στα τέσσερα με την Αγάπη να έχει άψογη συμμετοχή.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου ήταν και η κύρια στάση του "αγώνα" μας μίας και με αληθοφανείς αναστεναγμούς,βογγητά και προστυχόλογα μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου κάνοντας μία σύντομη συζήτηση καθώς το σαλόνι είχε γεμίσει κόσμο,μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί στο στόμα...

Μία πολύ καλή γνωριμία στα ενδότερα με την Αγάπη που ειλικρινά δεν το περίμενα να που καμιά φορά εκεί που δεν το περιμένεις έχεις καλές εμπειρίες...

Αυτά για την συνάντηση μου με "το Αγάπη όπως πολλοί λένε" τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού