Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυ Δευτερας και ειπα να γνωρισω την προμιλφ ουκρανη Μιλα που ειχα δει πριν κανα δυο βδομαδες και μου ειχε κινησει το ενδιαφερον γιατι ειχε καλη σχετικα εμφανιση.ετσιμ αφου περιμενα λιγο στο σαλονι να αδειασει ενα δωματιο εδωσα το 20ευρω στην τσατσα που μου παρουσιασε πρωτα την μελαχρινη Παολα απο μαραθωνος η οποια δεν ειχε διαθεση ισως επειδη με ειδε για πολωστη φορα να την αποριπτω αλλα μαλλον ειχε ξενερωσει γιατι η μιλα πηγαινε απο δωματιο σε δωματιο μαλιστα αλλοι δυο πληρωσαν μετα απο μενα και περιμεναν να περασουν η τυπισσα παει τραινο.Αφου μπηκα δωματιο μετα απο κανα15λεπτο ερχεται η Μιλα αερατη και ανετη και αρχισε να μιλαει στα Ρωσσικα καθως δεν γνωριζει Ελληνικα αρχιζει να με φιλαει στο λαιμο στηθος και συνεχισε με γλωσσοφιλα που τα παρεχει με ιδιαιτερη ανεση.Στη συνεχεια με ρωτησε πριν αρχισει τσιμπουκι προφυλακτικο η μονη Ελληνικη λεξη που ηξερε αρχιζει ενα πολυ καλο τσιμπουκι και μετα στηνεται στα τεσσερα οπου της τον εχωσα για λιγο μετα την γυρισα σε ιεραποστολικη σταση οπου και τελειωσα.Η συμετοχη της Μιλας στο σεξ ηταν πολυ καλη και γενικα στηνεται πολυ καλα δειχνει οτι ξερει να δουλευει και τιμα το20ευρω επισης παρα το γεγονος οτι δεν μιλαει ελληνικα και τα αγγλικα της ειναι ελαχιστα ειναι ιδιαιτερα ομηλιτικη και επικοινωνιακη μαλιστα οταν τελειωσα και πριν φυγει με προετρεψε με νοηματα και μορφασμους να ειμαι χαμογελαστος ειναι αρκετα καλη περιπτωση και φυσικα πιο ικανη απο τις αλλες που δουλευουν σε αυτο το μαγαζι.Εμεινα ευχαριστημενος την προτεινω ανεπιφυλακτα καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Μίλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού