Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτομηνιά σήμερα με καλή παρέα είπαμε να πάμε πορνοκαταδρομική στο Μεταξουργείον. Έχοντας προηγηθεί το ταξίδι με μετρό ηλεκτρικό όπου και ήταν ενα μωρό με κωλάρα και stringάρα ala latina φθάσαμε στον Κατσικογάμηςία της κριτικής. Στο σαλόνι παρουσιάστηκε με 10ποντες μαύρες γόβες. Φορούσε ενα παραδαλό εσώρουχο το οποίο ήταν σηκωμένο όπως τα φοράγανε την δεκαετία των 80's εξ'ού και ο τίτλος της κριτικής.Επίσης είχε σε κοινή θέα το 1.5άρι άντε 2άρι στήθος της.Ηλικιακά αν δεν απατώμαι την κατατάσσω στην τάξη των προmilf Χμμμ; χωρίς βέβαια να ξέρω αν έχει παιδί για να είμαστε απόλυτα σωστοί στην ετυμολογία του όρου MILF. Λοιπόν η ευγενική τσατσά μ υπέδειξε το δωμάτιο που βρίσκεται στην αριστερή μεριά όπως μπαίνεις στο διάδρομο πίσω από το παραβάν που οδηγεί στο δωμάτιο των κορασίδων όπου είναι 2 δωμάτια στην δεξιά πλευρά και ένα στην αριστερή. Το δωμάτιο απ'όσο κατάφερα να διακρίνω ήταν καθαρό για επίπεδα Μεταξουργείου(και σε ενα άλλο του ίδιου οικήματος που είχα ξανακαταθέσει αρχές του '14 αν δεν κάνω λάθος ήταν και αυτό σε ικανοποιητικά επίπεδα). Στα του αγώνα τώρα μπήκε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο ότι είχα πλύνει τα χέρια μου και είχα βγάλει την τσαπού μου να ουρήσω πράγμα που έγινε με την συγκατάθεση της τσατσάς η οποία θυμάμαι χαρακτηριστικά μου είπε με προσοχή αλλά απ'ότι φάνηκε δεν ενημέρωσε εγκαίρως την ντεβούσκα Μαλακία βέβαια με μια κίνηση αστραπή σήκωσα τη φόρμα μου και δεν πήρε χαμπάρι τίποτα Γλώσσα. Λοιπόν άρχισε να με φιλά από τους ώμους μέχρι τις μπάλες όπου σε ένα σημείο άρχισα να γαργαλιέμαι και γέλαγε και αυτή. Δεν μου επιτρέπει δαχτυλιάσματα ή τουλάχιστον δεν επέτρεψε σε εμένα. Μετά ακολούθησε μια μέτρια προς καλή πίπα αφού πέρασε πρώτα την πότακα. Ακολούθησε με προτροπή της ιεραποστολικό όπου και την έγλυφα αρειμανίως στην πλάτη. Μετά αλλαγή σε cowgirl και έπειτα αλλαγή σε πισωκολλητό όπου και τελείωσα γιατί άρχισε να λέει ότι θα χτυπήσει η πόρτα και τέτοια. Λοιπόν η τύπισσα ήτο λίγο πονηρή μπορώ να πω διότι ενώ στην αρχή μίλαγε φαρσί την Ελληνική μετά όταν άρχισα να της μιλάω και συγκεκριμένα να αναφέρομαι σε μια τομή που είχε από το ύψος του στήθους μέχρι την κοιλιά περίπου μου το γύρισε στην Αγγλική. Αλλά ως γνώστης ξένων γλωσσών της την έκανα και της μιλούσα με ευφράδεια( χαρακτηριστικά μου είπε let's talk in English με Ρωσσική προφορά)Γαμήσου. Μετά το πέρας της πράξης με ευχαρίστησε και έφυγε ανάλαφρα σαν καλοκαιρινό μελτέμι. Και εγώ σαν μανιασμένος άνεμος ξεχύθηκα στο σαλόνι όπου με περίμενε ο φίλτατος συναγωνιστής για να του ανακοινώσω κάτι που μου είπαν μέσω τηλεφώνου την ώρα που ντυνόμουν στο δωμάτιο του τσαρδιού το οποίο το ΄΄βάφτισα΄΄ καφετέρια μιας και έπαιζε και κάτι Ελληνικά τραγούδια εκείνη την στιγμή για την ανάγκη του τηλεφώνου.Γλώσσα
Αγαπητοί μύστες ελπίζω να έβαλα ενα λιθαράκι στον δύσκολο αγώνα που δίνουμε και στην κούραση που ΄΄τρώμε΄΄. Πάντως η συμπεριφορά της μου φάνηκε ολίγον επαγγελαμτική. Πάντως δεν βάζω καλή βαθμολογία γιατί δικαίωμά της είναι να πουλάει τρέλα όπως και δικαίωμά μου είναι και εμένα να μπω ή να μην μπω!
Εις το επανειδήν .. .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2014
Ξέχασα να αναφέρω ότι τσατσά μου είπε κάτι του τύπου η κοπέλα δεν κάνει ακάποτα γαμήσια και έμεινα μαλάκας αλλά δεν θυμάμαι να σας πω πως ακριβώς μου το είπε Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1