Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για εχτες Σαββατο η πρωτη καταθεση εγινε στο Κολωνου 11 το ισογειο.Μπαινω στο σαλονι και η τσα2 μου παρουσιαζει την Μονικα.Την ειχα ξαναδει και άλλες φορες και ηταν στα υποψιν.Εκανε εντονο καυλαντισμα στο σαλονι ηρθε τριβοταν χουφτωνε και γενικα με προκαλουσε να μπω για καταθεση.Επειδη την ειχα στα υποψιν για στοχο δεν αργησα να ενδωσω και ετσι εδωσα το 10αρικο στην τσα2 και περασα στο πρωτο δωματιο το μεγαλο που είναι δεξια όπως μπαινουμε.Εγω την συγκεκριμενη πιστευα ότι δεν την ειχα ξαναδει ουτε ξαναπαρει αν και φιλος μου επεμενε ότι είναι η Χριστινα που ειχε παιξει πριν λιγο καιρο στο Κολωνου 15 και σε αλλα και την οποια οντως ειχα παρει με καλες εντυπώσεις τοτε.Τεσπα εγω μπηκα πιστεύοντας ότι είναι αγνωστη προς εμε.Σε ότι αφορα την εμφανιση της είναι μια κοντη κοπελα,λεπτη,με μικρο βυζακι,μαλλι με ανταυγιες και φατσα μετρια θα ελεγα ενώ προφανως είναι Αλβανιδα.Το μειον της εχτες τουλάχιστον ηταν η μετρια προς κακη καθαριοτητα της τοσο στο σωμα οσο και το μαλλι της(δεν βοηθαγε και η υγρασία εχτες).Μπαινει που λετε μετα από κανα 5λεπτο στο δωματιο ειπαμε κανα δυο τυπικες κουβέντες και κατοπιν αφαιρεσε το βρακακι της και εκατσε στο κρεβατι.Εκει εκατσε πανω στο μπουτι μου και αρχισε καποια προκατ.καποια φιλακια στο στηθος κλπ πραγματάκια μεχρι να επελθει ανοδος.Οταν επηλθε με ρωτησε αν θελω πιπα.Της ειπα ναι οποτε εβαλε την καποτα και αρχισε τρομπονι βαθυ αλλα καπως ατεχνο ειδικα όταν εφτανε χαμηλα.Μου εκανε πιπα1-2 λεπτα και στη συνεχεια στηθηκε σε ιεραποστολικο για να την γαμησω αφου πρωτα εβαλε κρεμα πανω στην φορεμενη στον πουτσο μου καποτα.Μπηκα και ξεκινησα να την γαμαω ενώ αυτή με παροτρυνε να παω κοντα της(ουσιαστικα με τραβαγε).Με αγκαλιαζε πολύ σφιχτα και παθιασμένα σαν λυσσαρα ενώ επιδιωκε φιλια στο στομα τα οποια όμως απεκρουσα και αποφυγα.Στη συνεχεια είχαμε σταση του λωτου με το ιδιο παθος και για τελος στα τέσσερα οπου εκει επεσαν και καποια σκαμπιλακια στα κωλομερια της ενώ μου φωναζε ότι χυνει και καλα Μαλακία γαμα με πιο δνατα κλπ .Καπως ετσι ηρθε το τελος,με ρωτησε αν ηταν καλο το σεξ μαζι της και αοφυ χαιρετηθήκαμε αποχωρησε.
Ο φιλος που περιμενε απ εξω ειχε μπει και αυτος μετα από μενα στην Μονικα και ετσι όταν φυγαμε μου επιβεβαιωσε ότι ηταν η πρωην Χριστινα και ότι απλα πλεον δουλευει ως Μονικα.Την ρωτησε και του το ειπε η ιδια.
Εγω παντως την ειδα πολύ αλλαγμενη και εμφανησιακα αλλα κυριως μεσα οποτε μου φανηκε άλλος ανθρωπος εξου και ο τιτλος της κριτικης...
Υ.Γ Δεν είναι κακη αρκει να προσεξει λιγο το θεμα της καθαριοτητας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού