Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάνοντας μια σύντομη γύρα από τα μπουρδελάκια του Μεταξουργείου έφτασα στον συγκεκριμένο οίκο όπου πέτυχα την Ζωή. Μια Αλβανίδα με λεπτό σώμα,κοντή σε ύψος και με παράξενο πρόσωπο με στραβά και μεγάλα δόντια και με πολλές ελιές σε διάφορα μέρη του σώματος της.Στα προηγούμενα που είχα τσαρκάρει δεν είχα βρει τίποτα το ιδιαίτερο οπότε πληρώσα το δεκαρικάκι στον τσάτσο και μου είπε να μπω στο πρώτο δωμάτιο δεξιά,δίπλα από το σαλόνι.Στο δωμάτιο αρχίσαμε το μπαλαμούτι στο όρθιο μέχρι να μου σηκωθεί πλήρως το κοντάρι δίνοντας και γλωσσόφιλα αν και δεν τα είχα τεράστια ανάγκη.Στην συνέχεια στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα και μου λέει μπες. Ένταξει λέω πάμε για φόλα αν και στο τέλος για καλή μου τύχη διαψεύστηκα.Στα τέσσερα ήταν όντως καλή αλλά φώναζε πολύ που εύκολα καταλαβαίνει κανείς ότι προσποιείται.Έπειτα την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου την κάρφωσα δυνατά και μετά από κανα δίλεπτο τέλειωσα μέσα στο μουνάκι της.Μπορεί εξωτερικά να μην είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο Μεταξουργείο αλλά μέσα στο δωμάτιο αποδείχτηκε λίρα...εκατό στο δεκαρικάκι.Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 13 λεπτά χωρίς να ενοχλήσει ο ευγενικός υπηρέτης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Υπηρεσίες
redmanftw
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
92
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filakovios, traxanoulis

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2014
Ματάκι

Πππσσσσςςςςςςςςςςς,γλωσσόφιλα...με την Ζωίτσα.....
Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1