Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Mετά απο τον ντόρο που έγινε γύρω απο το όνομα Ιβάννα, ο στόχος είχε ήδη κλειδώσει απο την προηγούμενη εβδομάδα και περίμενα καρτερικά να έρθει η ημέρα να την απαντήσω.Έφθασα στο σπιτάκι και είδα την κοπέλα η οποία εμφανισιακά ήταν αρκετά μέτρια,ψηλή,κανονικών κιλών με κάποια πιασιματάκια,καστανά μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και τριάρια βυζιά πολύ καλής υφής στο πιάσιμο.Στο πρόσωπο χάνει αρκετά και θυμίζει έντονα αθλήτρια του μπάσκετ ή της σφαιροβολίας.Μάλιστα στο δωμάτιο όταν μπήκε την ρώτησα χαριτολογώντας αν παίζει μπάσκετ και μου είπε ότι παίζει βόλει οπότε δεν έπεσα και πολύ έξω.Και το κορμί της κοπέλας είναι αρκετά συμπαθητικό αλλά δεν έχει και κανένα σώμα μοντέλου.Το δέλεαρ για να περάσει κανένας μαζί μετο δίμετρο αυτό κορίτσι είναι η εξτρά υπηρεσίες του ελεύθερου στοματικού και του 69 που προσφέρει.
Κατέβαλλα το αντίτιμο ενώ ήδη τρία δωμάτια ήταν γεμάτα και η υπηρεσία με πληροφόρησε ότι όλα τα δωμάτια είναι κρύα και για αυτό συμβουλεύει τους πελάτες να μην αφαιρέσουν τα ρούχα τους όσο περιμένουν την κοπέλα γιατί θα ξεπαγιάσουν,κυρίως θα δαγκώσουν τον πούτσο τους απο το κρύο.Η Ιβάννα βέβαια σαν Ρωσίδα είναι συνηθισμένη απο το κρύο και δεν χαμπαριάζει τίποτα, αλλά εμείς θα πρέπει να προσέχουμε.Είπα στην υπηρεσία όταν η κοπέλα ξεμπλέξει απο τα δωμάτια να χτυπήσει την πόρτα για να με ειδοποιήσει και να αρχίσω να ξεντύνομαι.Άλλο αρνητικό που έχει ήδη αναφερθεί ,εκτός του ότι το δωμάτιο ήταν παγωμένο, είναι ότι ο φωτισμός ήταν ιδιαίτερα χαμηλός και μάλιστα στο δωμάτιο που έτυχε να μπω το φως ήταν ρυθμισμένο σαν φωτορυθμικό και τα χρώματα εναλλάσοταν σε κόκκινο,σκούρο μπλέ, πιο φωτεινό μπλέ και ακόμα στιγμιαία και σε σκοτάδι.Η εναλλαγή αυτή ήταν ενοχλητική αλλά δεν υπήρχαν άλλα δωμάτια διαθέσιμα.Επίσης το στρώμα του κρεββατιού είχε υποστεί καθίζηση.
Μετά απο αυτά, (κρύα δωμάτια,κακός φωτισμός,χάλια στρώματα) η βαθμολογία που θα βάλω για το δωμάτιο θα είναι ιδιαιτέρως αυστηρή μπας και φιλοτιμηθούν και φτιάξουν τίποτα απο αυτά.Στο δωμάτιο περίμενα 45 λεπτά ντυμένος με τα ρούχα μου μέχρι να τελειώσει η κοπέλα με τα άλλα δωμάτια.Η υπηρεσία φώναζε την κοπέλα γύρω στα 15 λεπτά και αυτό είναι ένα ιδιαίτερα καλό στοιχείο μιας και το μαγαζί δεν είναι ξεπετατζίδικο.
Η Ιβάννα έφθασε στο δωμάτιο και αφού της έκανα το παραπάνω σχόλιο για το ύψος της παρέμενε όρθια να με κοιτάει χαμογελαστή.Πλησίασα κοντά της και άρχισα να την αγκαλιάζω και να την μπαλαμουτιάζω.Φιλάκια σε μένα δεν έδωσε.Με άφησε όμως να την γλύφω σε όλο το κορμί της,λαιμό,βυζάρες,κοιλιά,μπούτια και γατάκι.
Ένα αρνητικό είναι ότι δεν αφήνει δάχτυλα στο μουνί της αλλά ούτε και τριψίματα αλλά επιτρέπει όμως κάποια απαλά χάδια.Το κυλοτάκι της το έβγαλα εγώ στο χαμούρεμα που της έριχνα στα όρθια, ενώ τον στηθόδεσμο της είπα εγώ να τον αφαιρέσει μιας και η ίδια δεν τον έβγαζε.Η υφή απο τα τριάρια στήθη της ήταν ιδιαίτερα καλή και χορταστική.Τα μπομπόνια της είχαν επαρκή σκληρότητα και ήταν χάρμα στο πιάσιμο αλλά και στο γλύψιμο εν ολίγοις.
Την ξάπλωσα κάτω στο κρεββάτι συνεχίζοντας το γλύψιμο μέχρι που έφθασα και στο μουνάκι της που αν και είχε κρέμα άρχισα να το περιποιούμαι.
Ύστερα ξάπλωσα στο κρεββάτι και πολύ σωστά όπως έχει αναφερθεί η Ιβάννα δεν σκούπισε το μόριο μου με το μαντηλάκι που είχε και όλη την ώρα της συνεύρεσης βαστούσε στα χέρια της αλλά το πήρε έτσι σκέτο στο στόμα της.Το μαντηλάκι που είχε το χρησιμοποίησε αφού είχαμε τελειώσει για να σκουπίσει η ίδια το στόμα της.
Εμένα μου έδωσε να σκουπιστώ με χαρτί υγείας.Ίσως η κοπέλα μπορεί να έχει και δίπλωμα Οικιακής Οικονομίας εκτός ότι παίζει βόλει.Συνεχίσε λοιπόν, που λέτε, να τσιμπουκώνει το σκληρό εργαλείο με μαεστρία και σε σχετικό βάθος, με ταχύτητα μέτρια.Η αίσθηση ήταν αρκετά καλή και σίγουρα αν κάποιος την άφηνε σίγουρα θα έχυνε σε αυτήν την στάση.Την έβαλα να μου γλύψει και τα αρχίδια για να μην μείνουν και αυτά παραπονεμένα και αυτή πέρασε σε ένα πάρα πολύ καλό σπατουλάρισμα με την γλώσσα της στην γύρω περιοχή.Ρούφηγμα στα μπαλάκια δεν έκανε αλλά μόνο γλύψιμο το οποίο ήταν αρκετά πετυχημένο.Σίγουρα η μικρή θα είχε πολύ καλό προπονήτη στην ομάδα βόλει στην Ρωσία, δεν εξηγείται αλλιώς όλη αυτή η μαεστρία και επιδεξιότητα.
Την γυρνάω που λέτε παιδιά στην συνέχεια σε στάση 69 ενώ αυτή συνέχισε να με τσιμπουκώνει με μαεστρία, και πέρασα ένα γύρο με την γλώσσα μου το σχετικά ανοιχτό μουνάκι της αλλά και την σφιχτή αλλά παραβιασμένη κωλοτρυπίδα της.
Της είπα να περάσουμε στο σκληρό ροκ και αυτή με δεξιοτεχνία μου φόρεσε την καπότα και ανέβηκε πάνω μου.'Αρχισε να χτυπιέται βγάζοντας κάποια βογγητά ηδονής και κατόπιν την ακινητοποίησα και άρχισα να την σφυροκοπάω με δύναμη.Στη στάση αυτή της πέταγα και μερικά βρώμικα λόγια στα Ελληνικά τα οποία και δεν καταλαβαίνει για να φτιαχτώ ακόμα περισσότερο.
Στην στάση του πισοκωλητού δεν μπορώ να πω ότι είχα και την καλύτερη θέα.Πάρα ταύτα την σφυροκόπησα και σε αυτήν την θέση δυνατά.Σίγουρα όμως δεν είναι το δυνατό της χαρτί και σύντομα την άλλαξα στην στάση του ιεραποστολικού.Στο ιεραποστολικό παρέμενε παθητική να με κοιτάζει χαμογελώντας ενώ εγώ την πηδούσα με δύναμη και με τα κορμιά μας ενωμένα.Αυτή είχε ανοίξει τίμια της μπουτάρες της διάπλατα για να δέχεται βαθιές διεισδύσεις και σε κάποια φάση σήκωσε τις ποδάρες της με τα κόκκινα τακούνια που φορούσε ψηλά, ενώ το καλαφάτισμα συνεχιζόταν.
Για το τέλος την έβαλα να μου γλύφει παπάρι και αρχίδια ενώ εγώ είχα ξαπλώσει και όταν ήμουν έτοιμος της τα έριξα στο στόμα, αλλά δεν τα πήρε κανονικά παρά μόνο τα άφηνε και χυνόταν πάνω στο σώμα μου.
Μία ακόμα αποστολή είχε ολοκληρωθεί επιτυχώς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού