Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
λΟΙΠΟΝ Η η τυπισσα ειναι μουρλη η θεομουρλη!
ας αφησουμε την ιστορια να κυληση....
γυρνωντας απο gym αισθανθηκα οτι επρεπε να γυμνασω κ τον μυ που δεν προπονησα σημερα.μπανακι κ βουρ στο μετρο!σταση ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΣΗΣ κ μετα 2 λεπτα στο βεργας 3 οπου θυμομουν την HOOVER MILA...Mε θυμηθηκε κ εκανε χαρουλες..τα δυο δωματια γεματα κ αναγκαστικα περιμενα κανα μισαωρο συνολο.ο ευγενεστατος Βασιλης μου εφτιαξε κ καφεδακι κ με τη συζητηση περι κρισεως στην Ουκρανια ηλθε η ωρα να περασω.μου εκανε εντυπωση οτι πριν μπω στο δωματιο ΕΣΤΡΩΣΕ Κ ΞΕΣΚΟΝΙΣΕ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ.με το που ηρθε η MILΑ παρατηρησα οτι το στομα της μυριζε στοματικο δυαλυμα(καλο αυτο)μετα τα προκαταρκτικα,το λαρυγκαττο τσιμπουκι που τον επερνε ΟΛΟ στο στομα(κ δεν ειμαι ''μικρος')ακολουθησε ΓΑΜΗΣΙ Αγριο σε 2 στασεις(κανα δυο φορες την ψιλοακουσε αλλα εκει λυσσαγε!!)το τελειωμα βρηκε το σπερμα μου βαθεια στον λαρυγγι της οπου πιπωνε καμμια 30αρια δευτερολεπτα μετα το χυσιμο(ΓΥΑΛΙτον εβγαλε ΓΥΑΛΙ!!!)ΦΤΥΝΟΝΤΑΣ στο νιπτηρα εβγαλε ενα εκπληκτο ΜΜΜΜΜΜΜΜ.(Πρεπει να εχυσα σαν αλογο).
περι μουρλιας τωρα η περι γουστου!
ενω ημασταν γυμνοι ακομη ηλθε με αγγαλιασε κ με σηκωσε 95 κιλα μοσχαρι.μες την τρελλη χαρα!!μου λεει ειμαι δυνατη?καλη εισαι αλλα λιγη της λεω.δλδ τι μπορεις να κανεις ,με πειραξε αυτη.ΝΑ ΣΕ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΓΓΑΛΙΑ ΤΗΣ ΛΕΩ.ΔΕ ΤΟΛΜΑΣ ,απαντησε..
ΤΟ Τελειωμα βρηκε εναν εκπληκτο τσατσο να σταυροκοπιεται λεγοντας ΣΤΗΝ ΚΑΡΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΟΤΕ!!ΕΤΣΙ Η ΜΙΛΑ ΣΑΛΟΝΑΡΙΣΕ στη αγγαλια μου ενω βρισκομουν με το παπαρΙ ΝΑ ΚΡΕΜΕΤΑΙ στο αλονι της βεργας 3!!ιστοριες ΠΟΥ ΤΙς ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΩς ΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ!!γυρισα ντυθηκα κ η μικρα με αποχαιρετισε με ενα φιλακι στο λαιμο...Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Μίλα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
367
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2014
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xαχαχαχ.ακομα γελαω οσο το σκεφτομαι ΠΙΟ ΚΑΛΤΙΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ!!!
29 Νοεμβρίου, 2014
δυνατό !

να σου πώ;
σας θαύμασαν και οι συναγωνιστές που περίμεναν στο σαλόνι ?
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωρε μειναν με το στομα ανοικτο λεμε!φαντασου σκηνικο ,ελεγε ο τσατσος ερχεται η κοπελλα κ να την φερνει φουσκωτος με το παπαρι να κρεμεται!!!!ΧαμόγελοΧαμόγελοχαχαχαχαχαχ εχω κλασει στο γελιο.τι μλκιες κανει ο ανθρωπος καμμια φορα.παντως δε ξερω αλλα μαλλον αρεσω στα τρελλοπουτανα(μονο οι ελλεεινηδες δεν μου καθονται ευκολα),δεν εξηγηται αλλιως...Ματάκι
30 Νοεμβρίου, 2014
φιλε αν οντως εγινε αυτο είσαι ο αρχων της καφριλας και τισ καλτιλας Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
30 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν εχω λογο να πω ψεμματα....Χαμόγελο
02 Δεκεμβρίου, 2014
Άξιος Max! Άξιος, ρε...
03 Δεκεμβρίου, 2014
χαχαχααχχααχ κλαιω....ωραιος ρε !
K
Kapsonis19891989
14 Δεκεμβρίου, 2014
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9