Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στην izabella πριν λίγες μέρες,είναι μια τίμια κοπέλλα που προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη,ξεκίνησε με πίπα (προφυλακτικό) πολύ καλή,μου φόρεσε καπότα στο δάχτυλο για να μπορώ να εξερευνήσω τις τρύπες της,συνέχεια στα 4 με έντονο σφυροκόπημα,μου είπε να μην κουνιέμαι εγώ και θα κάνει αυτη την δουλειά,έπειτα καβάλα απο πάνω με έντονες διεισδύσεις και ήρθε το τέλος,μου είπε πως πολύ καλά έκανα και ζήτησα προφύλαξη στην πίπα,και αυτή πλέον δεν κάνει ακάποτα παρα μόνο σε 4-5 πελάτες που τους ξέρει.Γενικά πολύ καλή κοπέλα που τιμά τα λεφτά της και χωρίς κανένα ίχνος ξεπέτας.

Θέλω να συμπληρώσω ως προς την εμφάνιση οτι είναι πολύ χαλαρό το σώμα της,σε κάποια φάση τα έσω μπούτια είχαν ενωθεί απο το πάχος και δεν φαινότανε το μούνι της Κεφάλι σε τοίχο!,τα δόντια χαλασμένα γιαυτό και ζήτησα προφύλαξη Χμμμ;,απορώ με κάποιους που λένε όλα αυτά τα διθυραμβικά σχόλια για μία φιλότιμη μεν αλλά χάλια εμφανισιακά δε.
...περι ορέξεως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
tpoison1977
Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2014
Χαλια εμφανισιακα,τα ειπες ολα.Διθυραμβικες κριτικες επισης.Εδω αλλοι γραφουν διθυραμβικα για Αλιονα και Ανδριαννα απο Διδυμου.Και γω εχω παει στη χοντρουλα Αννα απο Διδυμου υπογειο αλλα θα περιμενε κανεις απο τοσους πελατες να γραψουν και καμια περιγραφη της κοπελας οπως εκανες εσυ τωρα.Οι καλες υπηρεσιες αλλο και η εμφανιση αλλο.Και ο καθενας ας κανει τις επιλογες του.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1