Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα σε όλο το παρεάκι...Αργά το απόγευμα βρέθηκα και εγώ στη Φυλής και στα πέριξ και βρέθηκα στον συγκεκριμένο οίκο. Η ευγενική και πολύ όμορφη τσατσά μου παρουσίασε την Εστέλ. Έχασα το φως μου, μου κόπηκαν τα ποδάρια....τι γυναικάρα!!! μαύρο μακρύ μαλλί κατσαρό,ωραία μούρη με ωραίο βλέμμα, κάτι βυζΙά τούμπανα, τεράστια και κορμάρα. Πέρασμα στο δωμάτιο, αφού πλήρωσα το 20άρικο και μέχρι να ξεντυθώ ήρθε και η κοπέλα. Πολλά χάδια, ωραία παιχνίδια, επικέντρωση στα βυζιά της, όπου δεν ξεκολλούσα. Τρίφτηκε πάνω μου και μόλις μου σηκώθηκε μου πέρασε καπότα και μου προσέφερε μια τρομερή ισπανική!! Στη συνέχεια, στο σεξ ξεκινήσαμε με εκείνη από πάνω σε έντονους ρυθμούς και λέγοντας βρωμόλογα που εμένα με καυλώνουν, μετά την πέταξα ανάσκελα στο κρεβάτι και βλέποντας τα βυζιά της και φιλώντας τα, μετά από λίγα δευτερόλεπτα έχυσα μέσα της.
Πολύ καλή κοπέλα, δεν μου χάλασε χατήρι, έδειξε να έχει διάθεση, ήταν καλή στις υπηρεσίες της. Για 20 ευρώ είναι σούπερ που λέει και παρακάτω ο συνάδελφος neasmirni76.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Εστέλ
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2014
Απλά μουνάρα!! Την είδα και εγώ από κοντά και έπαθα πλάκα!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1