Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά την είσοδό μου στο σαλόνι βρήκα τρεις μελαμψούς συναγωνιστές,μάλλον Αραβικής καταγωγής.Αφού βγήκε από το δωμάτιο που είχε,ήρθε στο σαλόνι,βούτηξε τα γάντια της μοτό μου,και εν είδει boxing καυλάντιζε σκυφτή με έναν απ'τους τρεις,φροντίζοντας να προβάλλει τη μουνάρα της!Μετά ήρθε σε μένα,με χούφτωσε και με face touching με προκάλεσε να περάσω.''Είσαι τόσο καύλα μέσα όσο κι εδώ;'',''πέρνα και θα δεις...''.
Μπαίνοντας λοιπόν στο δωμάτιο,στήθηκε στα τέσσερα και μου ζήτησε να τη γλείψω!Μετά από λίγο γύρισε ανάσκελα,και μου ζήτησε να συνεχίσω με γλείψιμο και δάχτυλο μαζί!Ξεκίνησα με ένα,έβαλα και δεύτερο,(φοβήθηκα να χώσω και τρίτο μέσα...),και μετά από ένα πεντάλεπτο απνευστί γλειφομούνι και fisting,με σταμάτησε και μου πέρασε σκουφάκι.Ξεκίνησε για πίπα,αλλά ήμουνα τόσο καυλωμένος,που τη σταμάτησα και ήθελα να τη γαμήσω χωρίς καθυστέρηση!''Είμαι η πουτάνα και με σκίζεις!'',και κάτι τέτοια καυλωτικά,δεν άντεξα πολύ...
Όποιος συναγωνιστής θελήσει να τη γαμήσει,ας πάρει πρώτα κανά χάπι καθυστέρησης,να το'χει το μωρό να ουρλιάζει και να χύνει ασταμάτητα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.687
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2014
μαύρο μακρύ μαλλί , 2πράσινα σκουλαρικάκια στο φρύδι
κανονικό προς ψηλό ύψος , σχετικά λεπτή ?
29 Νοεμβρίου, 2014
Για την εμφανιση θα μας πεις ?
29 Νοεμβρίου, 2014
στον οροφο ή στο ισογειο ?
29 Νοεμβρίου, 2014
Ακριβώς!Και για να μην παρεξηγηθώ ότι λέω... φίδια,ίσως την πέτυχα στις καύλες της στιγμής για τέτοιο pse,αλλιώς δεν κατανοοώ γιατί δεν έχει φτιαχτεί στάση λεωφορείου απ'έξω!Κι επειδή το μωρό με καύλωσε απίστευτα,ίσως λόγω του ''βλαχαδερού'' που εκπέμπει,θα κάνω σύντομα κρούση για threesome μ'έναν φιλαράκο,αλλά αυτός είναι... κουλουρτζής.Θα δείξει...
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να πάς για threesome , και κυρίως μην ξεχάσεις να γράψεις κριτική ! Ναι!
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο,παράλειψη!Όπως την περιγράφει ο ''rigormortis'',όχι ιδιαίτερα όμορφη με κριτήρια μοντέλου,στήθος μικρό,επίπεδη αλλά όχι στεγνή ''μοντελέ'' κοιλιά,περιφέρεια και μπουτάρες με πιασίματα,σχετικά δυσανάλογα με τον κορμό,αλλά όχι απωθητικά,''τόσο όσο!''
(Updated: 29 Νοεμβρίου, 2014) 29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στον όροφο.Ανέβηκα μόνο για το μάτι,αφού είχα σκοπό να πάω σε ''στανταράκι'' Νίνα ή Ελένη στο ισόγειο,και δεν το μετάνοιωσα...
30 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξερεις αν ειναι ακομα εκει η ελενη;;;
30 Νοεμβρίου, 2014
Αν δεν κάνω λάθος στο συγκεκριμένο μαγαζί η "απογευματινή" βάρδια αρχίζει στις 20:00;
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9