Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταρχάς να πω ότι δεν έχω πάει ποτέ στη ζωή μου δεύτερη φορά στα καπάκια με την ίδια κοπέλα την ίδια μέρα. Το κόστος συνολικά ήταν 40 ευρώ αλλά το κέρδος στην ψυχική μου υγεία ανεκτίμητο. Η Ανζτελίκα είναι ρωσίδα, ψηλή, μελαχρινή, με καρύ μαλλί, μηκρό στήθος, ζουμερή κωλάρα, με πολύ πονηρό μουτράκι, τσιμπουκόχειλα και αέρα ερωτισμού. Μου θύμισε λίγο τη Νατάσα πεταλούδα, αλλά σε πολύ πιο ωραία. Φορούσε ωραίο μαύρο διχτυωτό καλσόν και λυμένα garters. Τα δωμάτια και τις δύο φορές ήταν φουλ και χρειάστηκε να περιμένω. Στο δωματιο κατευθείαν επίθεση με γλείψιμο, ισπανικό, πίπα ακάποτη χωρίς να ρωτήσει καν, φυσικά ήταν δύσκολο να κρατηθώ πολύ. Τη ρώτησα αν μπορώ να χύσω στο στόμα της και μου είπε με αυτή την ψιλή χαρακτηριστική φωνή που έχει "φυσικά! Πριν το σεξ ή μετά;" Της λέω μάλλον μετά άμα αντέξω. Με καβάλησε και τον έβαλε στο μουνάκι της. Της χάιδευα την πλάτη και το στήθος σα να ήταν η κοπέλα μου. Η μυρωδιά της ήταν ανεβαστική. Διακριτικό άρωμα και καθαριότητα. Όταν το τέλος πλησίαζε έβγαλε την καπότα, τον πήρε στο στόμα και με τα πρωτοφλόκια έβγαλε το κεφαλάκι έξω από το στόμα της συνεχίζοντας να τσιμπουκώνει από το πλάι. Τα χύσια έσκασαν στο μάγουλό της και στα χέρια της. Πλύθηκε, έφτυσε, καθάρισε το στόμα της και απήλθε.
Πήγα να πιω καμμιά μπίρα για να συνέλθω, αλλά το μυαλό μου ήταν συνέχεια σ' Εκείνη. Όχι ως αντικείμενο ηδονής, αλλά σαν παρουσία, σαν άρωμα, σαν Γυναίκα. Ξαναγύρισα αργά το βράδυ, μαγεμένος, ξαναπλήρωσα και περίμενα. Μπήκε στο δωμάτιο, σεν μου έδωσε την εντύπωση οτι με θυμόταν. Αυτή τη φορά ήθελα να κάνω έρωτα. Ανέβηκε από πάνω, χτυπιόταν σα μανιασμένη, τη γύρισα ιεραποστολικά, χάιδευα τα πόδια με το καλσόν, τα έβαζα ψηλά, ερχόμουν κοντά στο πρόσωπό της να χορτάσω το άρωμά Της. Τελείωσα έντονα. Βγήκα στο κρύο, περπάτησα. Την έσβησα από τη μνήμη μου για να επανέλθω στην κανονικότητα. Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2014
ενδιαφέρουσα καταγραφή της πάλης μεταξύ του ερωτισμού και του ηδονισμού
27 Νοεμβρίου, 2014
Εύγε κύριε σύνγαμβρε.

27 Νοεμβρίου, 2014
κατάθεση ψυχής!
27 Νοεμβρίου, 2014
Σύγγαμβροι - αγαπητοί παλαιοθεν συναγωνιστές- Ναι!
και ουσιαστικοι προβληματισμοί- Χαίρεσθε ! Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4