Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα Κυριακής και πέρασα μια βούλα απο Ρεμουνδου να τσεκαρω την καινούργια κοπελα Ιβαννα.Με το που την είδα ενθουσιάστηκαν ψηλή ωραίο προσωπο μαύρα μακρια μαλλια σωματαρα έτσι χωρίς να το σκεφτώ δίνω το20ευρω στην τσατσά και πάω δωμάτιο και μετα απο λίγο έρχεται η Ιωάννα χαμογελαστή ευδιαθετη με ρώτησε αν με ρώτησε αν μιλάω αγγλική της είπα λίγο ενω την χαζευα με θαυμασμό έτσι η Ιωάννα αφού εγώ της στα Ελληνικα ποσο όμορφη είναι αυτή απαντουσε χαμογελώντας στα Ρωσσικά.Αρχισε τα χαδια φιλια στο λαιμό στήθος ενω εγώ χαιδευα με δάχτυλο το μουνακι της χωρίς κανένα πρόβλημα εκ μέρους της.Γενικά η κοπελα είναι δεκτική αφού λοιπον είχα φτιαχτεί καλά η Ιωάννα πιάνει τον πουτσο μου και χωρίς να βάλει κάποια αρχίζει ενα θαυμάσιο τσιμπούκι με υπεροχή αίσθηση που με απογείωσε.Στη συνέχεια και αφού είχα φτιαχτεί για τα καλα την γυριζω σε ιεραποστολική στάση σηκωνοτας ψηλα τις ωραιότατες ποδαρες της και αρχίζω ενα δυνατό σφυροκόπημα με έντονο ρυθμο η Ιβαννα είχε πάρει σωστη στάση και συμετείχε με κραυγουλες καυλας μετα απο λίγο τελειωσα.Πραγματικα το ευχαριστήθηκαν γιατί η κοπελα ηταν πολύ καλη με συμετοχή και τέλεια διάθεση ηταν μια επιτυχημενη κατάθεση που είχα αναγκη γιατί το επιπεδο των παρεχομενων υπηρεσιών στα περισσότερα μαγαζιά έχει πεσει δραματικά φυσικά την προτείνω ανεπιφύλακτα σε ολους θα περάσετε θαυμασια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού