Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να μοιραστω κ εγω τις 2 εμπειριες που ειχα με την Αλεξια στο εν λογο ιδρυμα του 1ου οροφου...
Εμφανισιακα προκειται για κοπελα γυρω στο 1.60 ισιο μαυρο μαλλι, αδυνατη με 1,5-2 βυζι, μια τρομερη κωλαρα και ενα απιστευτο προστυχο βλεμμα... Η τσατσα την πρωτη φορα που ειχα δοκιμασει ειχε ανακοινωσει απλο προγραμμα, αλλα μετα απο κανα μηνα που ειχα ξανα δοκιμασει ειχε τελειωτικο στο σωμα...
Η πρωτη μου φορα με την Αλεξια ενω ηταν καλη, δεν μου εμεινε αξεχαστη για τον λογο οτι πριν κανα 2ωρο ειχα καταθεσει κ ενω την ειχα στα 4 με ρωτησε 2 φορες αν τελειωσα με αποτελεσμα να μου κοψειτην αυτοσυγκεντρωση και τελικα δεν ηρθε ποτε το τελος...
Την επομενη φορα που την πετυχα ειπα να της δωσω αλλη μια ευκαιρια μιας και δεν κυκλοφορουσε κ τιποτα καλυτερο εκεινη την ημερα και σιγουρα ηταν πολυ καλυτερα... Η τσατσα ειχε αναφερει και τελειωτικο στο σωμα οπως προανεφερα.. Ερχεται η Αλεξια στο δωματιο, η οποια δηλωσε ΙΤΑΛΙΔΑ, λεμε τωρα, περασε σκουφο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα χωρις να ειναι εντελως βαθεια... Μετα ανεβηκε απο πανω με παρα πολυ καλη συμμετοχη αλλα εγινε γρηγορη αλλαγη στα 4, οπου κοιτουσε απο τον καθρεπτη ολη την ωρα και εδειξε πιο μεγαλη συμμετοχη... Μετα απο λιγο τελειωσα στα βυζακια της, αλλα ωσπου να βγαλω το καπελο ειχε παρει ηδη χχαρτι στα χερια της καλυπτοντας ενα μεγαλο μερος, προσπαθωντας να μην λερωθει καν... Γενικα ειναι αρκετα καθαρη και οι 2 βασικοτεροι λογοι για να την διαλεξει καποιος ειναι σιγουρα η ματιά της και ο κωλος της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού