Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω επισκεφτεί την συγκεκριμένη κοπέλα 2 φορές και μετά από διάβασμα εδώ των κριτικών. 10 ευρώ και μπαίνω. Ητε περιγράψω την πρώτη φορά ητε την δεύτερη ήταν ακριβώς η ίδια με την μόνη διαφορά δεν περίμενα 30 λεπτά όπως την πρώτη φορά άλλα 10. Η εμφάνιση έχει αναλυθεί ωραίος κώλος ανύπαρκτο βυζί ξανθιά! Ξεκινημα κάθετε στο δεξί μου μπούτι (ένιωθα να μουνόχειλα της) και φιλιά σε όλο το σώμα (σε κάνει τούρμπο) φτιαγμένα νύχια και απαλό γρατσούνισμα του πέους! και γλειψιμο στα αρχιδια (για λίγο όμως).. περασμα καποτας και βαθυ αργο τσιμπουκι. Μετά απο όλα αυτά δεν σου μένει πολύ καιρός για άλλες στάσεις... Την πρώτη φορά την σταμάτησα εγώ γιατί θα τελείωνα με όλα αυτά που έκανε πρόλαβα δύο στάσεις την μια αυτήν απο κάτω, και την άλλη αυτην απο πάνω οπου της έλεγα δεν αντέχω άλλο και σταμάτησε να κουνιέται πάνω κάτω και έμεινε εκεί! Της λέω τι κάνεις, εγώ κάνω έρωτα μου λέει και αυτό δεν θέλετε και άλλα τέτοια! Με τα πολλά με τελείωσε μέσα της και δεν έβγαινε πάλι! Κάθισα πολύ πάνω από τα 10 λεπτά. Μου άφησε πάρα πολύ καλά θετικά στοιχεία για 10 ευρώ! Την δεύτερη πήγα προετοιμασμένος όμως! Έρχεται και κάθετε στο μπούτι πάλι! Ίδια συζήτηση! Ίδια προκαταρκτικά με την ίδια σειρά και φιλιά στα ίδια σημεία! Ρε τι κάνει λέω επανάληψη? Ανεβαίνει από πάνω αλλά βλέπει οτι δεν με τελειώνει και παραξενεύεται! Έλα στα 4 μου λεει, ok λέω παίρνει μια πολύ άσχημη στάση με καμπούρα τη μέσης!Λες και είναι 16 χρονών και δεν ξέρει! Και αρχίσω σε γρήγορο ρυθμό αρχίζει και βγάλει κραυγούλες 100% ΨΈΜΑ! Σκέφτομαι διάφορα αλλα για να χύσω να τελειώνουμε μιας και με αυτην δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω. Στο τέλος πάω να την ψαρώσω και άλλο την ξανά ρωτάω πόσο χρονών είναι ( το είχα κάνει και την πρώτη φορά στο τέλος) "πόσο με κάνεις μου λέει" το 86 της λέω... Μένει μαλάκας! Ναι μου κάνει, εσυ; Και αρχίζει να μου χαϊδεύει / γρατζουνάει το σώμα της κάνω μη μη α τώρα μη μη μου κάνει χαχαχαχα

Συμπερασματικά για 10 ευρώ μια χαρά είναι άλλα βαριέσαι τα ίδια και τα ίδια. Για επίπεδο βούρκου είναι πολύ καλή. Απλά κάνει αυτά που έπρεπε να κάνουν όλες στο 10 ευρώ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
5
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2014
Κανει παρα πολύ ωραια πραγματα για το δεκαρικο στα πλαισια του ασφαλους προγράμματος που πραγματοποιει.Το τιμαει και με το παραπανω το 10αρικο και για πολλους είναι vfm στο Μεταξι.Τωρα οσον αφορα το "Απλά κάνει αυτά που έπρεπε να κάνουν όλες στο 10 ευρώ!!! " επειδή όμως η πραγματικοτητα είναι εντελως διαφορετικη και υπαρχουν τρελες φολες εκει εξω που δεν κανουν ουτε το 1/3 αυτων που κανει η εν λογω κοπελα τοτε ας ειμαστε ρεαλιστες.Μπορει όπως λες να κανει λιγο καρμπον γαμησι αλλα καλυτερα καρμπον καλο γαμησι παρα καρμπον φολα όπως πολλες άλλες Γερο-μύστης
18 Νοεμβρίου, 2014
Έχεις δίκιο φίλε, πολλές έχουν βρει τον μαλάκα Ελληνα και του τρώνε τα λεφτά! Έχω πετάξει και εγώ 50άρικα/20άρικα/10άρικα σε φόλες παραπάνω ούτε για αστείο δεν δίνω σε λεφτά όπως κάνουν άλλοι μόνο για γαμήσι 2/3 χεριών!
Το θέμα είναι ότι φταίμε και εμείς σε μεγάλο βαθμό που επικρατεί αυτήν η κατάσταση.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2