Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 295 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
EXΩΝΤΑΣ DAY OFF απο το gym κατεβηκα προς βεργας μερια να βρω την Μιλα που περιγραφετε ολοι με τοσο καλα λογια!την πετυχα κ μετα τις ματιες που παιχτηκαν περασα στο δωματιο δινοντας την εικοσαρουμπα.η καβλα ηλθε μετα απο πενταλεπτο.δεν μιλα ελληνικα ουτε αγγλικα,αλλα με τα λιγα ουκρανικα μου συννενοηθηκαμε,οπως κ με την διεθνη φλωσσα body language...ωραιοτατον βαθυλαρυγγατο τσιμπουκιαπο τις ελαχιστες που με καταφεραν,τησ γαμουσα κανα 5αλπτο το λαρυγγα FULL GAGGING!!ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΗΤΑ ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑ με ΔΥΝΑΤΟΤΑΤΑ ΚΑΡΦΩΜΑΤΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Μίλα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
367
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2014
πως καταφερα κ ποσταρησα την κριτικη μιση ενας θεος ξερει,γαμω τα windows!!τεσπα το τι καρφωμα εφαγε αλλο πραμα!!αδιαμαρτυρητα!!στο τελειωμα εβγαλα καποτα της επιασα αγρια το κεφαλι κ εχυσα στο λαρυγγι ψιλοπνιγωνας την!σηκωθηκε με ψιλοδακρυσμενα ματια απο το πνιξιμο κ εφτυσε στο νιπτηρα μια γεματη γουλια σπερμα!κολλησε με τα χερια μου κ ρωταγε κ ξαναρωταγε αν γυμναζομαι κλπ.μετα για τα ταττου..μου χτυπησε το κολομερι κ πηγε στον επομενο πελατη αποκαλωντας με χουγιαρα....Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1