Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τα σπίτια ορόφου δεν τα προτιμώ. Αποφάσισα όμως να κάνω εξαίρεση και να ανέβω στα σκαλιά του συγκεκριμένου οίκου που έχει ανακαινιστεί και είναι αξιολογότατος. Έκατσα μόνος στο υπερμοντέρνο σαλόνι. Με υποδέχτηκε η ευγενική νεαρή τσατσά, ενημερώνοντάς με για την κοπέλα (τα κάνει όλα νορμάλ) και πως είναι στο δωμάτιο και να περιμένω. Παραδόξως η τσατσά μου κατσικώθηκε από δίπλα στο σαλόνι, καθήμενη μάλιστα απέναντί μου, και με κοιτούσε. Μου πέρασε από μυαλό μήπως και τα θέλει και ο δικός της ποπός (έχουμε πάει και με χειρότερες άλλωστε) αλλά κράτησα χαρακτήρα και δεν έκανα την πρόταση. Σε λίγο νάσου και η Αντζελίνα. Σχετικά ψηλή, ξανθιά, με στήθος άριστο, στητό 2.5άρι, κορμάρα η Αντζελίνα, γύρω στα 20-23 την έκανα, και Τσέχα. Πως να αντισταθώ, κατέβαλα το αντίτιμο και μπήκα στο δωμάτιο. Σε λίγο νάσου και η Αντζελίνα. Τι μουνί είναι αυτό βρε παιδιά! Τέλειο στήθος, και επιδερμίδα λεία super. Χαίρεσαι να την αγγίζεις και να την γλύφεις την Αντζελίνα. Την ρώτησα αν το στήθος είναι φυσικό και προς τιμήν της μου είπε πως όχι. Τέλεια δουλειά έχει κάνει ο χασάπης. Να μην πολυλογώ: πίπα μέτρια και μετά απ όλες τις στάσεις. Άνετη η Αντζελίνα, αλλά αγέλαστη βρε παιδιά. Όσες μαλακίες και κομπλιμέντα και να της έκανα αυτή εκεί, τα μούτρα κάτω, δεν γέλασε το χειλάκι της. Με τα πολλά (δηλαδή τα λίγα, 5-6 λεπτά θα κράτησε ο αγώνας) ολοκλήρωσα μέσα της. Με αποχαιρέτησε και αποχώρησε. Μέσα μου κάτι μου έλεγε ότι την είχα παλαιοτέρα ξανασυναντήσει. Και ωωω... μα το αρχείο του bοurdela την είχα όντως ξαναπάρει στο ακριβώς από κάτω μαγαζί πριν 10 μήνες! Δυστυχώς η συμπεριφορά της δεν άλλαξε, μόνον το βυζί της έφτιαξε. Παγοκολόνα αλλά μουνάρα η Αντζελίνα. Είπαμε, μόνον για το παλμαρέ είναι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού