Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 13.40. Ως συνήθος σε αυτόν τον οίκο δουλεύουν δύο κοπέλες. Η Λίλιαν που όταν δουλεύει αναλαμβάνει και ρόλο υπηρεσίας , αφήνοντας
την τσα τσα σε δεύτερο ρόλο.Μαζί της δούλευε και η Αναστασία μία ξανθιά μίλφ που και καιρό τώρα δεν την πετύχαινα ή όταν την έβρισκα ήταν στο δωμάτιο.
Σήμερα την είδα και πέρασα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Η Αναστασία ήρθε αμέσως στο δωμάτιο και με πέτυχε να φρεσκάρομαι στον νιπτήρα. Έβγαλε το άσπρο διάφανο φορεματάκι της
και το άφησε στο κομοδίνο. Άφησε ακόμα στο κομοδίνο το προφυλακτικό καθώς και ένα διπλωμένο μωρομάντηλο. Εχει κανονικών κιλών κορμί άσπρη επιδερμίδα καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους και
μιά ελιά στα δεξιά λίγο κάτω απο τον αφαλό.
Λιγομίλητη για να μην πω αμίλητη , αφού μου έτριψε λίγο το στήθος , κατέβηκε κατευθείαν στα γενετικά μου όργανα όπου έγλυφε μόνο τα αρχίδια. Της είπα να γυρίσει σε στάση 69. Κάτι που έκανε
το μουνί της καλοξυρισμένο αλλά τεράστιο και ξεχειλωμένο , και κωλοτρυπίδα της δουλεμένη ,της έγλυφα το μουνί και την κλειτορίδα της ενώ της έβαζα δάχτυλο ή για να πώ την αλήθεια δάχτυλα ,
κάτι που δεχόταν αδιαμάρτηρητα και πιθανολογώ ότι και όλο το χέρι μου να έβαζα μέσα δεν θα έπερνε χαμπάρι. Αυτή συνέχιζε απλά να μου γλύφει τα αρχίδια χωρίς να μου κάνει πίπα.
Σηκώθηκε να πιάσει το προφυλακτικό και της είπα ότι θέλω χωρίς προφυλακτικό. Με σκούπισε με το μωρομάντηλο. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και ξεκίνησε πίπα , αρκετά μέτρια , ρηχή
με αρκετό χέρι και μικρής διάρκειας. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , σήκωσε λίγο τα πόδια της για να μπορώ να μπώ πιο βαθιά μέσα της(ίσως απο τα λίγα θετικά που έκανε)
φίλαγα και μάλαζα τις βυζάρες της , ενώ όταν πλησίασα να την φιλήσω αρχικά έστρεψε το κεφάλι της ενώ στην συνέχεια με φίλαγε με κλειστά τα χείλη. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο
αλλά τι να το κάνεις αφού λόγω του μεγάλου μουνιού της δεν ένιωθα και πολλά πράγματα. Συνέχισα για κάνα δίλεπτο να ψευτογαμάω και σταμάτησα. Βγήκα έβγαλα το προφυλακτικό . Αυτή γύρισε και
κάθισε πλαγιαστά , πλησίασα τον πούτσο μου στο στόμα της και μου είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό αν θέλω να χύσω στα βυζιά. Παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά τηςτα οποιά είχε πιάσει
με τα χέρια της και τα έσπρωχνε πρός τον πούτσο μου.
Σηκώθηκα έκοψα αρκετό χαρτί και της το έδωσα να σκουπιστεί. Κάτι που έκανε. Πήρε το φορεματάκι της στα χέρια και έφυγε χωρίς να πλυθεί. Βέβαια για να μην την αδικήσω σε αυτόν τον οίκο
οι κοπέλες μετά απο κάθε πελάτη πλένονται στην τουαλέτα.
Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο. Ωραίο κορμί , λιγομίλητη , δεκτική αλλά χωρίς προκαταρκτικά , μικρή συμμετοχή και μέτρια πίπα , καλά στησίματα και δεν βιάζεται.Δανειζόμενος φράση του
φίλου xilnik που μιλήσαμε μετά την συνεδρία , με μιά λέξη θα την χαρακτήριζα , επαγγελματία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.106
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού