Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδακι τεταρτης και σκεφτηκα να κατεβω προς ρμουνδου μιας και γνωριζα οτι καθε τεταρτη ειναι στανταρ η μιλφαρα απο βουλγαρια Υβον ετσι μπαινω δωματιο αφου εδωσα το20ευρω στην τσατσα και μετα απο λιγο ερχεται η υβον που εχει ωραιο σωμα και υπεροχες Βυζαρες τις πρωτες στιγμες ειχα μια αμηχανια απεναντι της μιας και την εχω γνωρισει πριν απο τρια χρονια σε στουντιο και οσες φορες ειχα παρει μαζι της στο παρελθον ηταν μονο σε στουντιακους χωρους και σημερα ενιωθα καπως γιατι την συναντουσα πρωτη φορα σε απλο οικο.Η Υβον ομως που ειναι πολυ σωστη επαγγελματιας μου φερθηκε αψογα ετσι ξεκινησε προκαταρκτικα με χαδια φιλια στο σωμα και ωραιο ισπανικο με τα θαυμασια φυσικα βυζια της στη συνεχεια και αφου ειχα ασχοληθει με το μουνακι της βαζοντας δαχτυλο χωρις κανενα προβλημα απο την Υβον μου περναει προφυλακτικο και αρχιζει ενα πολυ καλο τσιμπουκι με τεχνικη το οποιο δεν την αφησα να συνεχισει για ωρα επειδη ειχα φτιαχτει για τα καλα.Ετσι την τοποθετω σε ιεραποστολικη σταση οπου ανοιξε διαπλατα τις ποδαρες της και αρχιζω ενα καλο σφυροκοπημα με καλη συμετοχη εκ μερους της το καλο ηταν οτι δεν ειχε βαλει πολυ λιπαντικο στο μουνι της και η αισθηση ηταν πολυ καλη μετα απο λιγο τελειωσα και η Υβον αποχωρησε αφου με χαιρετησε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας.Ηταν μια πολυ καλη καταθεση απο μια εμπειρη ωραια μιλφαρα πιστευω οτι καλιτερο υπαρχει στην κατηγορια αυτη την στιγμη σε φυλης-Λιοσιων και περιξ ξερει να προσφερει σωστες υπηρεσιες και να ευχαριστησει τον πελατη αυτα απο μενα καλη συνεχεια να εχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού