Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η δυσφορική κοινωνική πραγματικότητα , με ανάγκασε να καταφύγω στην ευφορία της πορνογραφικής τέχνης , η οποία με τη σειρά της μου προκάλεσε διέγερση και έπειτα
ανάγκη ικανοποίησης στον περιθωριακό χώρο της φτηνής ηδονής.
...εκεί πολλά τσαρδιά ήταν κλειστά και έτσι η πολυκοσμία με έκανε να αισθάνομαι άσχημα.
για να την αποφύγω κατέφευγα σε πιο παρακμιακά μέρη, και ένα απο τα οποία είναι
το εν λόγω τσαρδί , και το χαμηλό ποντάρισμά μου ήταν, σε μια ώριμη μελαγχροινή ρουμάνα
όχι τόσο όμορφη , ούτε με τόσο όμορφο σώμα...
...παρόλαυτά αν και ατσούμπαλη επέδειξε την φιλοξενία της, στην οποία ανταποκρίθηκα
με ευγένικές κινήσεις και η γυναίκα σ'όλη τη διάρκεια της παράτριψης επαναλάμβανε το "είσαι καλό παιδί".
...χρησιμοποίησα τους χυτούς μαστούς της για λίγη στοματική διέγερση και τα χείλη του αιδοίου της για λίγη απτική , ανταπέδωσε με λειχίες στους υποπλαστικούς μαστούς μου και εντριβή του τριχωτού στέρνου μου.
την άφησα να διοχετεύσει λίγη αιμάτωση στο πεοεντέριο μου μαλάσσοντάς το με το στόμα της, ενώ έκλεινα τα μάτια για να αφήσω τη φαντασία να με διεγείρει , και προσπαθούσα να μην πιάνω πολύ για να μην ψηλαφήσω τπτ παράξενο και με ξενερώσει(!)...
στη συνέχεια της ζήτησα να ανέβει πάνω μου και κείνη ανταποκρίθηκε ευχάριστα , και αφού τοποθέτησα σωστά το πέος μου μέσα της (για να μην έχουμε κανά πεοκάταγμα) την παρακολουθούσα να κοπανιέται με μανία στον κάθετο άξονα...
τέλος την τοποθέτησα ύπτια και μετά απο μερικές πεοκολποπαρατρίψεις τα προστατοσπερματικά υγρά εκχύθηκαν μαζί με ικανή ποσότητα ευφοριστικών οπιοειδών για να μου προκαλέσει ένα κατευναστικό αίσθημα ικανοποίησης...
...στο δρόμο αναρρίγησα με ικανοποίηση ,ερμηνεύοντας με το δικό μου τρόπο τον όρο : "φιλοξενία" , ως την ιδιότητα να είναι κάποια "φιλική" μετα απο σεξουαλική επαφή με κάποιον που ήταν, και θα παραμείνει ξένος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2014
Είσαι ήρωας που γαμάς εκεί μέσα στο μπουντρούμι με την τόση μπόχα αλλά και που πήρες την Μόνικα!Γερο-μύστης
Υποκλίνομαι!Μεγάλο χαμόγελο
12 Νοεμβρίου, 2014
ήταν πολύ ειδυλλιακά και ρομαντικά αγαπητέ τζόν φυστίκη ! Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2