Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατεβαίνοντας τα σκαλοπάτια, είδα τη μεσήλικη, αλλοδαπή υπηρεσία, με το μαύρο, κοντό μαλλί να συζητάει με μία άλλη τσατσά στην είσοδο. Πέρασα στο σαλονάκι. Εκείνες συνέχιζαν τη συνομιλία τους. Παρέμεινα όρθιος. Μετά από λίγο, εμφανίστηκε μια μέτριου αναστήματος εικοσιεξάχρονη καστανομάλλα, μ' έκφυλο βλέμμα, μεσαίο προς μεγάλο φυσικό, ζουμερό στήθος, εύρωστο κορμί με πιασιματάκια, στιβαρά πόδια με ίχνη κυτταρίτιδας. Με καλημέρισε με νάζι, αποκαλώντας με αγάπη της κι αφού μου έβγαλε προκλητικά τη γλώσσα, γύρισε τα ημίγυμνα οπίσθιά της και μου τα έτριψε στο πανταλόνι. Στο σημείο που εκείνο κάλυπτε το σώβρακό μου, που με τη σειρά του σκέπαζε τον ημικαυλωμένο (πια) πούτσο μου, αλλά και τ' αχαμνά μου, που τώρα είχαν αρχίσει να σαλεύουν...
Τη ρώτησα ποια ήταν και δήλωσε: «Αλμπανέζα!». Της διευκρίνησα πως ήθελα να μάθω τ' όνομά της και μου απάντησε: «Μαρία!». Τέλος ζήτησα να μου πει το πρόγραμμά της. Εκείνη τότε στράφηκε προς την υπηρεσία, που συνέχιζε την κουβέντα και της είπε: «Προγκράμμα αγάπη, δεν ξέρω ελληνικά, μίλα ελληνικά! Χα χα χα...».
«Κανονικό, νορμάλ προγκράμμα, πολύ καλή είναι στο δωμάτιο, κοπέλα αξίζει!», μ' ενημέρωσε. Τους έκανα κι εγώ γνωστό πως θα έφευγα, αλλά ίσως περνούσα αργότερα.
Η απογοήτευση της Μαρίας ήταν εμφανής: «'Ελα ρε αγόρι μου...», αλλά τόσο αυτή όσο κι η τσατσά έμειναν εκεί.
Τελικά επέστρεψα. Η κοπέλα είχε απομονωθεί με συναγωνιστή κι η υπηρεσία, αφού πληρώθηκε το δεκαρικάκι, μου έδειξε το μέσα δεξιά ικανοποιητικό, σε γενικές γραμμές, δωμάτιο, που το καλοκαίρι, που μας πέρασε, είχα συνευρεθεί με την καλλίκορμη και πολύ αδύνατη 'Αννα.
«Γεια σου ρε αγάπη μου, τι κάνεις ρε αγάπη;», μου είπε κεφάτα μπαίνοντας, μετά από 6-7 λεπτά, η Μαρία. Εκείνη τη στιγμή ήμουν όρθιος, οπότε, αφού και του λόγου της με πλησίασε έτσι ώστε να με διεγείρει ερωτικά, την αγκάλιασα χουφτώνοντας τα καπούλια της και τη φίλησα στον λαιμό. Χωρίς να χάσει χρόνο, μου έβαλε κι εκείνη χέρι, ανταποδίδοντας το φιλί μου, αλλά δεν συνέχισε. Αντιθέτως και προς απογοήτευσή μου, μ' έστειλε στο βάθος του δωματίου ρίχνοντάς μου κι ένα μπατσάκι στο κωλομέρι. «'Ελα εδώ, στο κρεβάτι!».
Ξεκίνησε με φιλιά, ακρογλώσσιο γλείψιμο κι ήπιο εώς επώδυνο δάγκωμα των θηλών μου, ανέβηκε προς τον λαιμό, συνεχίζοντας τα φιλιά και τα γλειψίματα, καταλήγοντας στο πρόσωπο, το οποίο κι έκανε σχεδόν μούσκεμα...
«Μπράβο, ωραία πούτσα!»
Η καλυμμένη πίπα της ήταν αρκετά καλή, με χάιδεμα των όρχεων και στιγμές άι κόντακτ.
Συνουσιαστήκαμε σε δύο στάσεις: Πρώτα ιεραποστολικά, όπου άρχισα να τη γαμάω διατηρώντας μία απόσταση, αλλά με την πάροδο του χρόνου ξάπλωσα πάνω της και περνώντας τα χέρια μου κάτω απ' το κορμί της χούφτωσα τον κώλο της κι έχοντας το κεφάλι μου πλάι στο δικό της συνέχιζα τη γάμευση, μέχρι που της ζήτησα ν' αλλάξουμε σε πισωκολλητό γονατιστό. Εκεί, έπειτα από καινούργιες, πιο γρήγορες και πιο βαθιές, ψωλιές, γέμισα τη θηλή με «πολύ!», όπως η ίδια παρατήρησε όταν αποκαλύφτηκε ο λαστιχοντυμένος πούτσος μου, σπέρμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού