Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ορμώμενος απο τις κριτικές του zero του sexdreamer και έχοντας διαβάσει και της ενημερώσεις για την καινούρια μιλφ με όνομα Μίλα αποφάσισα να περάσω απο το μαγαζί να την δω και εγώ και αν την πετύχω να δοκιμάσω τις υπηρεσίες της.Πράγματι την πέτυχα στην συγκεκριμένη αλυσίδα και για την ακρίβεια στο αριστερό ισόγειο μαγαζί όπως μπαίνουμε.Είναι απο Ουκρανία,ψηλή,νταρντάνα,με αρμονικά σχετικά κατανεμημένα κιλά με λίγη παραφωνία για μένα την κοιλίτσα που έχει,με καστανά μαλλιά προς το καρέ,στρογγυλοπρόσωπη με μαγουλάκια και εμφανισιακά μου θύμισε σκληραγωγημένη λοχία του Σοβιετικού Στρατού.Επίσης μου δίνει την εντύπωση ότι η συγκεκριμένη πρέπει να είναι και πολύ δυνατό "ποτήρι". Εμφανισιακά μπορεί να μην είναι αυτό που λέμε μοντέλο αλλά απο υπηρεσίες η συγκεκριμένη είναι δύναμη και μετά απο το iso zerotolerance της απονέμω επάξια και το iso professorx και της εύχομαι να συνεχίσει με το ίδιο μεράκι.
Η κοπέλα μπήκε μέσα φουριόζα και με αρκετά ανεβασμένο mood με χαιρέτησε συστηθήκαμε και όρμηξε καταπάνω μου λυσσασμένη για να με καταβροχθίσει.Αγκαλιαστήκαμε και αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε άγρια.Τα γλωσσόφιλα τα επεδίωξε μόνη της και τα πήρε απο μένα με μεγάλη ευχαρίστηση.Το μουνί της ήταν αρκετά ανοιχτό και δουλεμένο και άρχισα να το χουφτώνω και να του βάζω και δάχτυλο ενώ είχε μουσκέψει απο κάβλα.Μείναμε κάμποσο γονατιστοί στο κρεββάτι να χαμουρευόμαστε και να φιλιόμαστε.Έπειτα ξάπλωσα στο κρεββάτι για να συνεχίσουμε το παιχνίδι.Κατόπιν αφού καθάρισε πούτσο και αρχίδια με μωρομάντηλο στήθηκε στα τέσσερα στο πλάι μου και άρχισε να καταβροχθίζει το πέος μου βαθιά μέσα στο λαρύγγι της.Μετά απο προτροπή μου άρχισε να ρουφάει και τις μπάλες μου βαθιά μέσα στο στόμα μου.Στο 69 στήθηκε πολύ πρόθυμα και αφού έκανε deepthroat απολάμβανε ταυτόχρονα και τις δικές μου περιποιήσεις στο ανοιχτό νινί της βγάζοντας βογγητά κάβλας.
Πέρασε καπότα και ανέβηκε απο πάνω και άρχισε να κοπανιέται με δύναμη στον πούτσο μου ενώ παράλληλα φιλιόμασταν παράφορα.Στην διάρκεια της γάμευσης μου έκανε κοπλιμέντα ότι είμαι sexmachine και άλλα σχετικά.
Πισοκωλητό δεν την πήρα μιας και της είδα να είναι τόσο ζεστή και με φιλιά και την γύρισα σε ιεραποστολική στάση όπου και πράγματι συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο.Η Μίλα άντεχε δυνατά κοπανήματα και βαθιές διεισδύσεις και απολάμβανε την όλη φάση.
Για το φινάλε την έβαλα να μου τσιμπουκώνει τον πούτσο και να μου ρουφάει τις μπάλες ενώ εγώ ήμουν ξαπλωμένος και όταν ήμουν έτοιμος τα πήρε όλα μέσα στο αδηφάγο στοματάκι της ανακουφίζοντας με.
Έπειτα μου έκανε κοπλιμέντα για να με ανεβάσει για το πόσο καλός είμαι στο κρεββάτι,με ευχαριστούσε στα ρώσικα και άλλα πολλά.Έμεινε για λίγο ακόμα μαζί μου στο δωμάτιο και φιλιόμασταν για να με χαλαρώσει και γενικά ήταν πάρα πολύ σωστή και άψογη στην συμπεριφορά της.
Συνοψίζοντας η κοπέλα απευθύνεται σε όσους αναζητάν καλές υπηρεσίες και είναι αποκλειστικά για pse καταστάσεις.Οι μοντελάκηδες και όσοι προτιμούν gfe υπηρεσίες καλό είναι να προτιμήσουν κάτι διαφορετικό.
Εγώ με την σειρά μου θέλω να την ευχαριστήσω για την ωραία εμπειρία που μου χάρισε και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Μίλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού