Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τίτλος της κριτικής αποτελεί παράφραση της γνωστής ρήσης "Μόνο αγάπη", με "Α" κεφαλαίο στην προκειμένη περίπτωση εξ' αιτίας του ονόματος της κοπέλας... Οδός Φωκαίας λοιπόν, ένας δρόμος κακόφημος για τους συντηρητικούς μπουρδελιάρηδες καθώς ουκ ολίγα "περιστατικά" έχουν αναφερθεί κατά καιρούς εκεί και δυο σπίτια έχουν σφραγιστεί... Απ' την άλλη όμως, για όσους γουστάρουμε λίγη περισσότερη ανωμαλία από την προβλεπόμενη και "καθώς πρέπει" Φυλής, είναι ένας παράδεισος. Ακάποτα τσιμπούκια, γλειφομούνια στάνταρ στο πρόγραμμα, πρωκτικά, ελεύθερα τελειώματα, τα πάντα έχει ο μπαξές της Φωκαίας οπότε δε θα μπορούσε να λείπει από εκεί και ένα αξιοπρεπές milf - καβλώστρα που να προσφέρει σ' εμάς τους μιλφάκηδες το κάτι παραπάνω σε σχέση με τις φρέσκες μεν, άπειρες δε σε πολλές περιπτώσεις νεαρές κορασίδες. Και το milf αυτό ακούει στο όνομα Αγάπη...

Η Αγάπη είναι μια κοπέλα την οποία είχα βάλει καιρό τώρα στο μάτι αλλά λόγω του ότι δουλεύει πάντα στη νυχτερινή βάρδια δεν είχα καταφέρει να την τιμήσω. Στα πλαίσια μιας μιλφο - επιδρομής μου το μήνα Ιούλιο όπου είχα πάρει με τη σειρά όσες ώριμες κοπέλες δεν είχα "τιμήσει" μέχρι στιγμής, είχα συμπεριλάβει και την Αγάπη. Έλα όμως που στα τέλη Ιουλίου κι ενώ της φυλούσα ένα σούπερ γαμήσι πήρε άδεια και έλειπε πολύ - πολύ καιρό... Έφυγα για διακοπές τον Αύγουστο, επέστρεψα, άφαντη η Αγάπη... Μου είπαν ότι θα επιστρέψει στα τέλη Σεπτέμβρη, θα πέρασα καμιά δεκαριά φορές απ' το "λαβύρινθο" που δουλεύει, πουθενά η Αγάπη, είχα πλέον πιστέψει ότι σταμάτησε από εκεί, άκουσα και μια φήμη ότι είχε ξεκινήσει να δουλεύει σε studio την οποία βέβαια η ίδια μου τη διέψευσε... Μέχρι που χθες το βράδυ, στις 7 του Νοέμβρη, πηγαίνοντας ολοταχώς για τη βυζαρού πλην όμως παλτό Εστέλ που έμαθα ότι επέστρεψε στο Φωκαίας 27Β, είπα να μπω λίγο να τσεκάρω μήπως και έχει αλλάξει κάτι χωρίς να το πιστεύω. Παρκάρω λοιπόν με τα χίλια ζόρια σε μία θέση τσίμα - τσίμα στη Φωκαίας που είναι δρόμος τόσο στενός που καλά - καλά ούτε μανούβρα δεν μπορείς να κάνεις και μετά από περιπλανήσεις στο "λαβύρινθο" του Φωκαίας 24 ανεβαίνω τα σκαλοπάτια. Με καλοϋποδέχεται η τσατσά, μου λέει να καθίσω, κι ενώ περίμενα για μία ακόμα φορά να ξεπροβάλλει κανένα μπαζάκι απ' αυτά που δούλευαν εκεί τώρα τελευταία στη νυχτερινή βάρδια, ω θαύμα του θαύματος ξεπροβάλλει η Αγάπη στο σαλόνι και ο ενθουσιασμός μου δεν περιγράφεται! Πιο μουνάρα από ποτέ, με τη φιδίσια μιλφο - κορμάρα της, τις φυσικές βυζάρες της, τις ποδάρες της, τον θελκτικότατο κώλο της που άρχισε να τον κουνάει προκλητικά μπροστά μου ενώ παράλληλα λικνιζόταν στην μπάρα του σαλονιού, δε χρειαζόταν καν να το σκεφτώ για να ψάξει το χέρι μου στην τσέπη του παντελονιού το 20άρικο και να ζητήσω απ' την υπηρεσία να με βάλει σε δωμάτιο...

Οδηγούμαι από την τσατσά σε ένα εξαιρετικό δωμάτιο με όλα τα κομφόρ, το οποίο αν είχε και ντουζιέρα μέσα δε θα είχε να ζηλέψει τίποτα από ένα studio, τουλάχιστον όσον αφορά τη φροντίδα του και την καθαριότητά του. Η επίπλωση κλασσική (κρεβάτι, κομοδίνο, καρέκλα, κρεμάστρα), νιπτήρας, συν επιπλέον αξεσουάρ monitor που έπαιζε τσόντα. Πριν μπω στο δωμάτιο ζήτησα τουαλέτα στην οποία και με οδήγησε η υπηρεσία, σπάνιο πράγμα να βρίσκεις διαθέσιμη τουαλέτα για το "κοινό" σε μπουρδέλο. Μετά από λίγο μπήκα στο δωμάτιο, έδωσα το εικοσάρικο και ζήτησα να μη βιαστεί να έρθει η Αγάπη γιατί έφτασα στο σπιτάκι υπό καταρρακτώδη βροχή κι ήθελα να σινιαριστώ λίγο.

Μετά από κάμποση ώρα μπήκε η υπερμιλφάρα στο δωμάτιο περπατώντας αργά και αισθησιακά, κοιτώντας με με αυτό το πουτανιάρικο βλέμμα που μόνο τα μιλφάκια γνωρίζουν. Ας προβώ εδώ επ' ευκαιρία σε μια περιγραφή της: Η Αγάπη είναι ό,τι καλύτερο και καβλοειδέστερο μπορεί να περιμένει κάποιος από μία ώριμη γυναίκα. Ξανθιά Ρωσίδα γύρω στα 40 - 45, ωραίο πρόσωπο και μάτια, στήθος τριάρι γεμάτο φυσικό το οποίο φροντίζει να τονίζει ιδιαιτέρως βγαίνοντας πάντα με βαθύ ντεκολτέ στο σαλόνι, αψεγάδιαστη ΚΟΡΜΑΡΑ, ποδάρες και ένας υπέροχος ανορθωμένος κώλος συμπληρώνουν την ηδονική της εμφάνιση. Το 9άρι που έβαλα στη βαθμολογία μπήκε μόνο και μόνο λόγω ηλικίας η οποία αναπόφευκτα αφήνει τα σημάδια πάνω της, ειδάλλως κρίνοντάς τη σαν milf είναι για δέκα με τόνο. Περπατώντας λοιπόν αργά σαν θηλυκό που ετοιμάζεται να με αρπάξει προς το μέρος μου, με το που με πλησιάζει δεν κρατιέμαι και χωρίς καλά - καλά να έχουμε γνωριστεί την αρπάζω απότομα και της σκάω ένα φιλί στο στόμα, δίνοντάς της να καταλάβει ότι έχω έρθει με άγριες διαθέσεις. Προσοχή: Αφήνει φιλιά στο στόμα, όχι όμως και τη χρήση γλώσσας (αρνητικό, τέτοια γυναίκα είναι για να την τρελάνεις στο γλωσσόφιλο). Ξαφνιάζεται φανερά και μου λέει χαμηλόφωνα και παιχνιδιάρικα "Αχ τί έκανες; Θα σε σκοτώσω..." Και φτιάχνομαι εννοείται αμέσως με την ατάκα. Αμέσως μετά της εξιστορώ την Οδύσσειά μου μέχρι να καταφέρω να περάσω μαζί της και μου λέει "Σώπα και θα σε ανταμείψω εγώ...", σπρώχνοντάς με προς το κρεβάτι αργά και βασανιστικά χωρίς να έχει βγάλει ακόμα κανένα ρούχο...

Ξαπλώνω ανάσκελα, χαλαρώνω και αφού μου βγάζει το σλιπ αρχίζει να μου δίνει τρυφερά φιλιά σ' όλο μου το σώμα όπως μόνο τα μιλφάκια γνωρίζουν, φτιάχοντάς με τρελά με το "καλημέρα". Κάποια στιγμή φτάνει στο επίμαχο σημείο, περνάει καπότα και αρχίζει μία αργή και καβλιάρικη πίπα φανερή της πείρας της, κάνοντας παράλληλα και το κόλπο της Σόνιας της πιπατζούς με τις παλινδρομικές κινήσεις της γλώσσας (όχι βέβαια τόσο πετυχημένα όσο η Σόνια). Επιπλέον χτυπήματα στο πρόσωπό της με το πέος μου, με είχε ήδη τρελάνει, το μόνο της αρνητικό ότι δε γλείφει τα μπαλάκια. Παράλληλα την ώρα που είχε το "εργαλείο" στο στόμα της, μούγκριζε σαν πορνοστάρ, αυξάνοντας κατακόρυφα τα επίπεδα της κάβλας. Κάποια στιγμή σταματάει και βγάζει επιτέλους το κορμάκι που φορούσε και αμέσως μετά το στηθόδεσμο, κάτι που περίμενα πολλή ώρα έχοντας ξεροσταλιάσει να κοιτάζω τις βυζάρες της που χύνονταν πάνω στο κορμί μου την ώρα της πίπας. Ανασηκώνομαι, πιάνω τα στήθη της στα χέρια μου και της τα "τρώω" κυριολεκτικά, με είχαν ζαλίσει ήδη απ' το σαλόνι που τα έβλεπα... Ξαναξαπλώνω και περνάει το στήθος της πάνω από το επίμαχο σημείο κάνοντάς μου ένα ελαφρύ ισπανικό. Κατόπιν της ζητάω να τη γλείψω κι εγώ και ξαπλώνει φαρδιά πλατιά στο κρεβάτι ενώ εγώ κάθομαι με τα γόνατα έξω απ' αυτό έχοντάς της ανοίξει εντελώς τα πόδια. Μικρά μουνόχειλα έχει (δυστυχώς), αλλά το μουνάκι της είναι θελκτικότατο και πεντακάθαρο, γενικά σκίζει από καθαριότητα όπως άλλωστε και οι περισσότερες ώριμες γυναίκες κατά κανόνα, σίγουρα μία απ' τις πιο καθαρές γυναίκες που έχω πάει ποτέ μου. Ικανοποιητικότατη ανταπόκριση στο στοματικό που της έκανα, μοναδική της ιδιοτροπία ότι δεν ήθελε να χώνω τη γλώσσα μου βαθιά στο μουνάκι της, αλλά μόνο επιφανειακά στα χείλια. Αμέσως μετά σηκώνομαι και της ζητάω να κάνουμε ένα ισπανικό με εκείνη καθιστή και εμένα όρθιο, ικανοποιητικότατη ανταπόκριση από μεριάς της, ενώ της πηδούσα με μανία τα βυζιά μου έλεγε "Τί είναι καβλιάρη μου; Τί θες καβλιάρη μου;", φτιάχνοντάς με τρελά...

Κάπου εκεί είχε έρθει η ώρα του σκληρού ροκ. Της λέω "Τώρα θέλω να σε πάρω" και με δική της πρωτοβουλία στήνεται στα τέσσερα ώστε να έχω μπροστά μου το μεγαλείο της κωλάρας της. Αρχίζω και τη σφυροκοπάω αλύπητα και με μανία τόσο που με είχε καβλώσει, εκείνη με το που είδε την ορμή των πρώτων διεισδύσεων πονηρά πήρε τη γνωστή στάση ώστε να μη με αφήνει να μπω όλος μέσα της αλλά εγώ τη διόρθωσα αμέσως, κάτι που μοιραία αποδέχτηκε τελικά. Μετά από λίγα λεπτά βγαίνω κι ενώ ετοιμάζομαι να της πω να την πάρω και κανονικά, παίρνει μια πρωτοβουλία που μα κάβλωσε πολύ: Γονάτισε από μόνη της στο πάτωμα και αρπάζει το πέος μου αρχίζοντας να μου παίρνει μια άγρια πίπα ενώ μούγκριζε και ανά διαστήματα μου έλεγε "Τί έπαθες καβλιάρη μου, έχεις καβλώσει"; Και με απογείωσε... Την ξαπλώνω λοιπόν κανονικά και αρχίζω να την παίρνω σε ιεραποστολική στάση σφυροκοπώντας τη και πάλι με μανία - βόλευε και πολύ το ύψος του κρεβατιού - ενώ αυτή βογκούσε... Μετά κι απ' αυτό σκέφτηκα να την πάρω και με εκείνη από πάνω αλλά επειδή ψιλιάστηκα ότι τελείωνε ο χρόνος και αυτό είχε αρχίσει να φαίνεται και στη συμπεριφορά της, τη ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στις βυζάρες της και μου απάντησε θετικά. Γονατίζει πάλι στο πάτωμα, κρατάει με το ένα χέρι της τα βυζιά της ανορθωμένα όπως κάνουν οι πορνοστάρ για να φαίνονται εντυπωσιακά και αρχίζει να μου τον παίζει με μανία ενώ με κοιτούσε μες τα μάτια... Σκύβω και της δίνω ένα φιλί στο στόμα, γλείφω και λίγο τα βυζιά της έτσι όπως τα κρατούσε, συνεχίζω να τον παίζω μόνος μου μέχρι που κάποια στιγμή ήρθε η θριαμβευτική κατάθεση όπου την έκανα χάλια και μου είπε για μια ακόμα φορά αυτό το "Θα σε σκοτώσω...". Στη συνέχεια πλυθήκαμε, η Αγάπη πλύθηκε πάρα πολύ λεπτομερώς μπροστά μου σε βαθμό που μου έκανε εντύπωση ενώ εγώ της πασπάτευα τον κώλο που δε χόρταινα και μετά από λίγο με χαιρέτησε και βγήκε λίγο βιαστικά είναι η αλήθεια απ' το δωμάτιο, αυτό ήταν ένα μικρό φάουλ από μεριάς της καθώς ο τρόπος που θα σε χαιρετήσει η πουτάνα βγαίνοντας απ' το δωμάτιο είναι εξ' ίσου σημαντικός με την είσοδό της, ίσως και ακόμα περισσότερο. Γενικά μου έδωσε την εντύπωση ότι μετά το πλύσιμο που ακολουθεί την πράξη δε θέλει πολλές αγκαλιές και τα λοιπά, ίσως να έχει και λίγο εμμονή σχετικά με το να μην έχει την παραμικρή οσμή ακόμα κι απ' τον ιδρώτα του προηγούμενου πελάτη όταν πρόκειται να βγει στο σαλόνι.

Συμπερασματικά η Αγάπη είναι ένα milf από αυτά που τιμούν τον τίτλο τους, σίγουρα δεν είναι από αυτά τα milfs που δουλεύουν Λιοσίων συνηθέστερα τα οποία αφήνουν απόλυτη ελευθερία στον πελάτη να κάνει ό,τι γουστάρει εγείροντας όμως έτσι και ζητήματα υγιεινής για τους πιο φοβιτσιάρηδες, βάζει κάποια όρια στην επαφή της με τον πελάτη αλλά η απόδοσή της που φανερώνει μια γυναίκα με χιλιόμετρα και πείρα στο γαμήσι αποζημιώνει για τις όποιες "ιδιοτροπίες" της, αν μπορούν να χαρακτηριστούν έτσι, έχοντας παράλληλα και μια εμφάνιση που και μόνο αυτή φτάνει για να "φτιαχτεί" αυτός που την επιλέγει για να την τιμήσει. Το 8άρι στην απόδοσή της είναι ακριβώς γι' αυτές τις "ιδιοτροπίες" της κι επειδή στο τέλος δεν κατάφερε να κρύψει τη βιασύνη της παρότι η παραμονή μας στο δωμάτιο ήταν λίγο μεγαλύτερη από την προβλεπόμενη (περίπου ένα τέταρτο). Αν δεν είχε κι αυτά θα έπαιρνε χαλαρά 9άρι... Το 8άρι στη συμπεριφορά της ευγενέστατης κατά τα άλλα τσατσάς είναι επειδή μόλις ακριβώς είχα χύσει την Αγάπη της φώναξε διακριτικά έξω από την πόρτα να συντομεύει. Σε κάθε περίπτωση, όμως, 10αράκι στη σχέση απόδοσης - τιμής, καθώς είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να περιμένει κανείς απ' το εικοσάρικο χωρίς να το κλαίει εκ των υστέρων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.599
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2014
Ενταξει το 9 στην εμφανιση ειναι υπερβολη!!!
09 Νοεμβρίου, 2014
Μιὰ φ'λάδα οὐλόκληρ' γιὰ τ'ν ρουσίδα τ'ν παστρικιὰ τὴν 45 χρουνώ. Καλὰ κάμνουν κι μας κουρουιδέβουνι.
B
bakalhs
09 Νοεμβρίου, 2014
και απο την τριπλή μου εμπειρία μαζί της (τόσο στο Φωκαίας 17β όσο και εδώ) και το 8 στην συμμετοχή το θεωρώ υπερβολικό , βέβαια δική σου εμπειρία
10 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για μια στιγμή ρε παιδιά, η εμπειρία καθενός από εμάς με μία ιερόδουλη όπως και το πώς κρίνει την εμφάνισή της είναι εντελώς προσωπική υπόθεση, τί νόημα έχουν κριτικές σχετικά με τη βαθμολογία μου; Το 9 στην εμφάνιση μπαίνει με δεδομένο ότι η Αγάπη έχει ούτως ή άλλως τα χρονάκια της, οπότε βαθμολογείται με βάση αυτό το δεδομένο, προφανώς δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να συγκριθεί με μία πιτσιρίκα. Όσο για το 8άρι στη συνεύρεσή μας, η αναλυτική περιγραφή που παρέθεσα νομίζω ότι δικαιολογεί τη βαθμολογία... Βέβαια δεν αντιλέγω ότι γενικά είμαι αρκετά επιεικής στις βαθμολογίες, αλλά σε καμία περίπτωση δε θα έβαζα κάτω από 8 στην Αγάπη σε εμφάνιση και κάτω από 7 στην εμπειρία μου μαζί της.
10 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όσο για εσάς κύριε μπακάλη, για εμάς τους φίλους των milf μια χαρά δικαιολογείται να γράφεται ολόκληρη "φυλλάδα" για την εμπειρία μας με αυτές, δεν κατάλαβα, μόνο οι 20άρες αξίζουν αυτήν τη φυλλάδα; Ίσα - ίσα το αντίθετο θα έλεγα, με βάση την απόδοσή τους στο δωμάτιο οι "ώριμες" είναι που αξίζουν αυτές τις φυλλάδες γιατί είτε λόγω της εμπειρίας τους, είτε λόγω του ότι θέλουν να ισοφαρίσουν για τη "σπασμένη" εμφάνισή τους, συνήθως τιμούν και με το παραπάνω το εικοσάρικο του πελάτη...
12 Νοεμβρίου, 2014
Μιας και ο φίλος Womanaholic συνέκρινε την Αγάπη με τις άλλες στη Λιοσίων , πως βάζει κάποια όρια στον πελάτη κτλ. οφείλω να πω πως μια χαρά έχω χύσει στο στόμα της και το πρόσωπό της .
Καλό σεξάκι κάνει , ωραία πίπα , αλλά κάπου μου έδινε την αίσθηση ότι δεν αφηνοταν ... τελοσπάντων δεν παραπονιέμαι , πήρα αυτό που ήθελα .
15 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

eho akusi polla paramitia.....Εμμμμ ala den pirazi ia mena kalo ine avtoΜεγάλο χαμόγελο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7