Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η ύπαρξη στο οικείο μου περιβάλλον (σπίτι, γνωστοί,δουλειά) με γέμισε παράξενες φοβίες και ανησυχία ,ενώ όσο απομακρυνόμουν απ'αυτό, η αφηρημένη ηδονιστική προσδοκία με ζέσταινε αργά καθώς περπατούσα μές το ψιλόβροχο...
...ανέβηκα τα ετοιμόρροπα ξύλινα σκαλοπάτια του τσαρδιού και αντίκρυσα την Μπέτυ,
μια ξανθιά όμορφη γυναίκα με ωραίο σώμα και 2 ευμεγέθεις καλλίγραμους μαστούς , η θέα των οποίων , μ'έκανε να ποντάρω 20μάρκες ...
...το θήραμά μου , μπήκε στο δωμάτιο και μόνη η εγγύτητα της με το σαρκίο μου ,εξέκκρινε λίγη ντοπαμίνη ευφορίας η οποία έγινε πόθος καθώς με το ένα χέρι στη μέση της, την έφερα πιο κοντά μου
,με το στόμα αισθανόμουν την υφή των μαστών της και το άλλο χέρι δακτυλοσκοπούσα τον κόλπο της...
...η στοματοαπτική διέγερση κατάφερε το 1/3 της στυτικής αιμάτωσης , το οποίο αυξανόταν καθώς το στόμα της μάλασσε το πέος μου , ενώ η αριστερή άκρα χείρα αισθανόταν τις γλουτιαίες καμπυλότητες...
...ακόμα λίγες μαστικές ανατρίψεις του φαλού μου και η στύση ήταν συνουσιοεπαρκής...
...όμως δεν μπορούσα να αντισταθώ στη θέα του αιδοίου της , και σαν άλλο μωρό στο στοματικό στάδιο το εξερεύνησα λειχικά (αν και μια λεπτομέρεια απέσπασε προς στιγμήν την προσοχή μου) .
...η μοναδική στάση ήταν η ιεραποστολική , και μετά απο μερικές πεοκολπικές παρατρίψεις το υγρό χύθηκε, εκλύοντας λίγους νευροδιαβιβαστές ευφορίας , που έπνιξαν τις φοβικές ανησυχίες που είχα ενόσω βρισκόμουν στο οικείο μου περιβάλλον...
- είσαι ότι φαίνεσαι
-τι εννοείς ;
-είσαι ρομαντικός και ευαίσθητος
(σιγή)
- για μια σύντομη επαφή , μέσα στο ζεστό και ασφαλές καμαράκι του ανοίκειου...
...συμπλήρωσα τη σκέψη της, κάπως ετεροχρονισμένα,
ενώ παρατηρούσα προσεκτικά ,τα καμπυλώδη δημιουργήματα
των οιστρογόνων μιας γκαρσόνας που τοποθετούσε μπροστά μου έναν αχνιστό μέτριο νές...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2014
http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A4%CE%BF_%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%AF%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BF
09 Νοεμβρίου, 2014
Διαφωνω με τους χαρακτηρισμους σας. Αδικειτε τον ευφοριστικο μικροκοσμο σας εντασσοντας τον στην κατηγορια του ανοικειου.
Και η εκπληξη μου μεγαλωνει επειδη γνωριζω οτι η χρηση του ορου αυτου δεν ειναι αποτελεσμα κοινωνικου πειθαναγκασμου αλλα συνειδητη επιλογη σας.
Αλλα δεν μενω μονο σ αυτο. Και σε παλαιοτερες κριτικες σας ειχατε αφησει στοιχεια για την υπαρξη μιας υποτυπωδους εστω αναγκης για ρομαντισμο. Σας το ειχα επισημανει αλλα δεν το ειχατε αποδεχθει.
Ερχεται τωρα η εργαζομενη και σας το ξαναθυμιζει. Και φανταζομαι οτι δεν θα διαφωνησετε για την εντυπωσιακη ικανοτητα πολλων εργαζομενων να κατανοουν τον αντρικο ψυχισμο γρηγορα και εξονυχιστικα.
Ολα αυτα δεν ειναι απαραιτητα αντιθετα με την κοσμοθεωρια σας. Ειναι συμβατα. Ζητατε και παιρνετε η ακομη και δινετε αυτο που καθε στιγμη χρειαζεσθε, τερματιζοντας ομως αμετακλητα την διαδραστικοτητα της συνευρεσης μολις επιτυχετε τον στοχο σας.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2