Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
απογευμα προς βραδακι πεμπτης και ενω βρισκοταν σε εξελιξη η γυρα μου σε διαφορα μαγαζια φυλης βρθηκα Λιοσιων73α στο σχετικα καινουργιο μαγαζι ετσι μπαινοντας μεσα εμφανιζεται η ξανθια ρωσσιδα τσατσα που δουλευει Διδυμου8Βισογειο συνηθως και παρουσιαζει την χριστινα αδυνατη με καστανοκοκκινο μαλλι που αναζητουσα εδω και μερες.ετσι αφου την παρουσιασε μαζι με μια αλλη κοπελα πηγαινοντας προς την εξοδο και αφου ηδη ειχα κανει μια αποτυχημενη καταθεση και ημουν απογοητευμενος λεω ας παρω το ρισκο να περασω και ο θεος βοηθος ελπιζω οτι η Χριστινα ειναι καλη κοπελλα και θα μου φερθει ενταξει.Ετσι λοιπον δινω το20ευρω στην τσατσα μαπινω στο συγχρονο και καθαρο δωματιο του μαγαζιου και μετα απο λιγο ερχεται η Χριστινα μπαινει δωματιο ευδιαθετη και χαμογελαστη μου λεει οτι την κοιταζα εντονα προβληματισμενος στο σαλονι πραγμα που της αρεσε ετσι τουλαχιστον μου ειπε,και αρχιζει να με χαιδευει και να με φιλαει στο λαιμο ενω εγω ασχολιομουν με τα μικρα και φυσικα βυζακια για μια στιγμη μου λεει εισαι σφιγμενος χαλαρωσε θα σε κανω καλα εγω.Μου σκαει ενα υπεροχο αδαμαντινο χαμογελο και πραγματικα ενιωσα πολυ καλιτερα στα χερια της αφου λοιπον χαλαρωσα αρχιζει ενα πολυ καλο τσιμπουκι με τεχνικη και αφου φτιαχτηκα ανεβαινει απο πανω μου καβαλωντας τον πουτσο μου το μουνι της ειχε ικανοποιητικη αισθηση.Μετα απο λιγο την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση αφου περασε λιγη ωρα τελειωσα ενω η χριστινα ειχε πολυ καλη συμετοχη.Φευγοντας με χαιρετησε και ανανεωσαμε το ραντεβου για καποια στιγμη που δεν θα αργησει.Γενικα ηταν μια πολυ επιτυχημενη καταθεση απο μια φιλοτιμη ευγενεστατη κοπελα μα πανω απο ολα ανθρωπο εμεινα ευχαριστημενος καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού