Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
απογευμα πεμπτης και καθως ηταν σε εξελιξη η απογευματινη μου γυρα μπαινω στο αλκιβιαδου16Γ συνανταω δυο κοπελες την Ελενη μελαχρινη μιλφ και την νεαρη Μιχαελλα που ειχα γνωρισει στο Αγκυρας12Β πριν ενα μηνα περιπου και ειχα περασει καλα. Ετσι λοιπον δινω το20ευρω στην αντιπαθεστατη τσατσα και μπαινω δωματιο μετα απο λιγο ερχεται η Μιχαελλα και αφου τα λεμε λιγο καθως ελληνικα δεν ξερει σχεδον καθολου και τα αγγλικα της ειναι ελαχιστα ξεκιναμε καποια προκαταρκτικα χουφτωμα γλειψειμο στα βυζια της λιγο δαχτυλο στο μουνι της και χωρις να χασει χρονο η μιχαελλα παει να μου τοποθετησει την καποτα αγαρμπα εντελως ουτε αυτο δεν εχει μαθει την βοηθαω να την βαλει και αρχιζει ενα μετριο τσιμπουκι στη συνεχεια την τοποθετω σε ιεραποστολικη σταση οπου η Μιχαελλα ειχε ανοιξει τα χερια σαν να ηταν σταυρωμενη και δεν συμετειχε ιδιαιτερα χωρις να ειναι κακοδιαθετη και ενω δεν εχουν περασει ουτε τεσσερα λεπτα αρχιζει να μου λεει Finish χαζογελωντας ηλιθιως εχω μεινει μαλακας με αυτη την ηλιθια αντιδραση της συνεχιζει να γελαει και να μου λεει το ιδιο Finish ετσι εγω δεν μπορουσα να λειτουργησω και της λεω οκ Finish χωρις να εχω τελειωσει πως θα μπορουσα αλλωστε οταν ειχα ξενερωσει αφου δεν τραβαγε το πραγμα.Πραγματικα ενιωσα μαλακας με την συμπεριφορα ξεπετας που εδειξε η μιχαελλα και φυσικα δεν προκειτε να ξαναδοκιμασω ποτε ξανα στο μελλον μαζι της γιατι η κοπελλα μαλλον εχει παρει λαθος μαθηματα ξεπετας.Εντελως απαραδεκτη συμπεριφορα ξενερωσα και μετανιωσα που ξαναδοκιμασα μαζι της η κοπελα πρεπει να παρει μεταθεση αμεσα για μεταξι γιατι οι υπηρεσιες με τον τροπο που τις προσφερει ειναι κατωτερες του10ευρου.
Μακρια συναγωνιστες γιατι πιστευω οτι το πιο πιθανο αν δοκιμασετε μαζι της ειναι να κλαψετε το 20ευρω τετοιες κοπελες υποβιβαζουν το επιπεδο δραματικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιχα;eλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2014
Δικέ μου οι κοινές πράττουν ότι εντολή έχουν απο την διεύθυνση ή την "γραμματεία",καθώς δεν έχουν την πολυτέλεια της επιλογής.Άλλες λοιπόν διατάσσονται να κάτσουν μέχρι να χύσει ο άλλος και να έχει αίσιο τέλος η συνουσία και άλλες θα προσπαθήσουν να σε ξεπετάξουν και ενδεχομένως να σου τη σπάσουν και να μην χύσεις...Και στις δύο περιπτώσεις σου έχουν πάρει το εισητήριο,με την διαφορά ότι στην πρώτη θα πάς και πάλι,ενώ στην δεύτερη περίπτωση θα προτιμήσεις να τον κάνεις σαλάμι και να το φάς.Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις για πόρνες που νοιάζονται για το πελατολόγιό τους και πολύ απλά αγνοούν τις δοάφορες σπαστικές τσατσάδες,οι οποίες σήμερα είναι,αύριο δεν είναι...Δεν είναι τυχαίο λοιπόν που το σπιτάκι στην Καλύμνου 48 με την Πωλίνα είναι μονίμως τίγκα,ενώ στην Αλκιβιάδου 16Β και 16Γ με τις σπαστικές τσατσάδες,βαράνε μύγες.Και είναι κρίμα,γιατί έχει ωραία κορίτσια και φιλότιμα,συνήθως...Αλλά δεν πειράζει...Αυτές χάνουν,καθώς οι κοπελιές θα βρούν και αλλού δουλειά,ενώ αυτές θα πλένουν τίποτα χεσμένα σώβρακα σε κανέναν μπάρμπα.
07 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aυτες ειναι απαραδεκτες υπηρεσιες φερνουν κοπελες ασχετες που δεν μπορουν οχι μονο να προσφερουν αλλα ουτε και να συνενοηθουν πραγματικα εγω χτες ενιωσα σα να με κοροιδευουν μεσα στα μουτρα μου δεν μου ειχε ξανατυχει κοπελα να μου λεει Finish και χαζογελαει σαν ηλιθια.Θεωρησα χρεος μου να ενημερωσω γιατι ειναι πραγματικα κριμα να πεταξει τα λεφτα του σε μια τοσο ασχετη και ηλιθια κοπελα οπως αποδειχτηκε η Μιχαελλα ας ειμαι εγω ο τελευταιος που εχασε 20ευρω εκει βλεπετε Μιχαελλα μακρια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2