Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πρωτη μου κριτικη μιας και θαρρω οτι με τοσες πληροφοριες εδω μεσα πρεπει να συμβαλλω και εγω.Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.Βρεθηκα απογευμα προς βραδακι στο εν λογω σπιτι και εμφανιστηκε η Βανεσσα σαλονι χωρις να φοραει τιποτα με ενα αρκετα καλο σωμα ωραιο κολαρακι καλο στηθος(τα μεγεθη δεν τα χω 2.5αρια κλπ)..Και με τα τατουαζ της φορα παρτιδα να με φτιαχνουν περαιτερω και να με πειθουν να περασω στο δωματιο αν και ειχα βολταρει πολυ λιγο..Η τσα της κανει και υποδειξη καθως πηγαιναμε προς τα μεσα ''πηγαινε μπροστα ρε αγαπη μου να βλεπει το παιδι'' Γλώσσα Και ετσι πηγα στο δωματιο..Οχι πεντακαθαρο αλλα αρκετα καλα και μετα απο 10-15 λεπτη αναμονη εσκασε το Βανεσσακι με τσιγαρο το οποιο γρηγορα εσβησε και μετα απο τρεις κουβεντες περασε στα του αγωνα...Γενικα ειχε διαθεση για κουβεντα ρωτοντας που ειναι η κοπελα σουΓλώσσα και λεγοντας κατι πραματακια και γι αυτην..Αρκετα καλη πιπα ρωτωντας πως θελω,,και στησιμο 4μιας και δεν ηθελε πανω οπου με θεα τον πολυ ωραιο κωλο χουφτωμα βυζιων και καποιες κραυγουλες της τελειωσα μετα απο πολυ χοντρικα 10λεπτο.Αλλες 3-4 κουβεντες και αποχαιρετισμος.Η τσα2 καμια ενοχληση..Η βαθμολογια ειναι φυσικα αναλογα του τιμηματος για το οποιο ενα 10ρικο εφυγα μια χαρα ευχαριστημενος..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
1
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού