Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η πρώτη επίσκεψη της χθεσινής ημέρας έγινε στην Ίνα απο την Βουλγαρία η οποία έχει εργαστεί προσφάτως και στο Εξηκίου 18Γ.Το όνομα της και το παρουσιαστικό της δεν μου ήταν ιδιαίτερα άγνωστο μιας και η κοπέλα αυτή έχει εργαστεί και παλιότερα σε οίκο άνοχής με το ίδιο όνομα αλλά δεν θυμάμαι σε ποιον ακριβώς.Πρόκειται για κοπέλα νεαρής σχετικά ηλικίας, κοντή, με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματακιά και φαρδιά περιφέρεια.Στο δωμάτιο που μπήκα αργότερα διαπίστωσα ότι έχει και λίγες σωματικές ατέλειες αλλά κανείς δεν είναι τέλειος συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου.Η κοιλιά της κοπέλας ήταν χαλαρή αρκετά και με σημάδι απο καισαρική δείγμα πρόσφατης γέννας και τα στήθη της τα οποία και έκρυβε επιμελώς με ενισχυμένο στηθόδεσμο ήταν μικρά και με αρκετή χαλάρωση.Σαν χαρακτήρας η Ίνα είναι συμπαθητική, είναι αρκετά ευγενική, με χαμόγελο και ξέρει πως να χειριστεί το θέμα του χρόνου χωρίς να σε αγχώσει να τελειώσεις.Στα αρνητικά της βέβαια έχω να παρατηρήσω ότι στο δωμάτιο εισήλθε φορώντας ρολόι πράγμα που δεν κάνει και την καλύτερη εντύπωση.Το δωμάτιο στο οποίο εισήλθα ήταν το μικρό στα αριστερά όπως μπαίνουμε μιας και αυτό που διέθετε και λουτρό ήταν ήδη κατειλημένο.Η κοπέλα μόλις τελείωσε με το δωμάτιο,φρεσκαρίστηκε και ήρθε σε εμένα.Τα Ελληνικά της ήταν σε καλό βαθμό παρόλο που μου είπε ότι είχε κάτι μήνες στην χώρα μας πράγμα που με κάνει να διαπιστώσω ότι έχει μερικά χρόνια.Προκαταρκτικά δεν κάναμε καθόλου ούτε και τα επεδίωξα απο μεριάς μου για να είμαι ειλικρινής. Απλά αρκέστηκα στο να χαιδέψω απαλά το γατάκι της το οποίο ήταν τίγκα στην κρέμα.Η κοπέλα με ρώτησε πως επιθυμώ το τσιμπούκι και της είπα ότι το προτιμώ άνευ. Κάτι το δωμάτιο που ήταν μικρό και ακριβώς δίπλα στο σαλόνι όπου καθόταν πελάτες, κάτι ο φωτισμός ο οποίος αν και δυνατός δεν ήταν καλός μιας και φωσφόριζαν οι ίνες απο το βαμβακερό φανελάκι που φορούσα πάνω στο σώμα μου, κάτι οι σωματικές ατέλειες της κοπέλας και κάτι το ότι ήμουν ιδιαίτερα κουρασμένος απο μία σκληρή εβδομάδα εργασίας η στύση μου δεν ήταν επαρκής κατά την διάρκεια του τσιμπουκιού.Το τσιμπούκι της κοπέλας ήταν αρκετά μηχανικό με την χρήση χεριού και δεν ήταν καθόλου αισθησιακό με γλυψίματα και ρουφήγματα που θα μου δίναν την ώθηση να καβλώσω ικανοποιητικά.Σε πρόταση μου για ορχεολειχία και για 69 η κοπέλα για το πρώτο μου είπε ότι δεν το κάνει και για το δεύτερο ότι δεν της αρέσει.Δεν επέμενα και εγώ καθόλου απο μέρος μου να περάσουμε στο δεύτερο.Η πεολειχία συνεχίστηκε προσπαθώντας η κοπέλα να αναστήσει το μόριο μου ενώ εγώ αρκέστηκα να χαιδεύω λίγο το μουνάκι της και τα μεγάλα της κωλομάγουλα καθώς και τα μαλλιά της.
Η κοπέλα με ρώτησε αν επιθυμώ να περάσουμε στο σεξ η να συνεχίσει την πίπα και της έγνευσα για το πρώτο.Πέρασε προφυλακτικό ενώ το πέος μου βρισκόταν σε ημίσκληρη κατάσταση και της είπα να με καβαλήσει.Αρχικώς το πέος μου μπήκε με δυσκολία μέσα της όπως ήταν επόμενο και αυτή άρχισε να ανεβοκατεβαίνει.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την πηδάω ενώ αυτή είχε ακουμπήσει το πρόσωπο της στον λαιμό μου και έβγαζε βογγητά νιώθοντας παράλληλα και την καυτή ανάσα της.Αυτό με βοήθησε ιδιαίτερα στο να σκληρύνω ικανοποιητικά και να προχωρήσω στην συνουσία.
Στην συνέχεια την έστησα σε πισοκωλητό έχοντας καλή θέα στην κωλοτρυπίδα της κοπέλας η οποία και ήταν δουλεμένη και πριν 2 εβδομάδες που την είχα πετύχει στο δίπλα ισόγειο την πρόσφερε στο πρόγραμμα της.Εχθές ανακοίνωσε μόνο ελεύθερο στοματικό.Στην στάση αυτή την γαμούσα κάνοντας παιχνίδη με την κωλοτρυπίδα της και μαλάζονττας τα παχουλά της κωλομάγουλα.
Η επόμενη στάση ήταν η ιεραποστολική όπου έκει την πηδούσα ενώ αυτή βογγούσε και παράλληλα χάιδευα την κλειτορίδα της. Στην φάση αυτή μου είπε να μην την αγγίζω με το χέρι μου καθώς πονούσε.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και χουφτώνοντας την τελείωσα στην κοιλιακή της χώρα βγάζοντας έντονο φορτίο σπέρματος παρόλο που δεν κατόρθωσε να με φτιάξει ιδιαίτερα η όλη συνουσία.
Στα θετικά της κοπέλας ότι κατά την αποχώρηση μου ήρθς στο σαλόνι δίπλα μου και με αποχαιρέτησε με ένα ζεστό χαμόγελο.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι σίγουρα δεν θα επαναλάβω κάποια συνεύρεση μαζί με την κοπέλα μιας και δεν με κάλυψε σε κάποια πραγματάκια που θα ήθελα να κάνει και μιας και δεν την βρήκα ιδιαιτέρως του γούστου μου. Ωστόσο θα τονίσω και πάλι ότι η κοπέλα είναι ιδιαίτερα φιλική προς τον πελάτη και σίγουρα θα την πρότεινα προς δοκιμή μιας και πιστεύω ότι κάποιους σίγουρα θα τους καλύψει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Ίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού