Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαινω μεσα κ μ λεει ο τσατσος γεια σου,εχουμε καινουργια κοπελα πολυ καλη στο κρεβατι αστερι τα κανει ολα.Βγαινει η Αγαπη μια μαυρομαλλα οχι πολη ψηλη με μετριου μεγεθους ωραια φυσικα τιτς αλλα ενα κωλαρακι κολαση!Μου λεει ο τσατσος τα προγραμματα 30 απλο,40 χαλαρο,50 γυμνο τσιμπουκι κ γλυψιμο,70 γυμνο τσιμπουκι γλυψιμο + κωλαρακι.Με το που ακουω για κωλαρακι το σκεφτομαι να το παρω,αν και η τιμη φωτια,αλλα λεω χαλαλι διακοπες σε κανα νησι δεν πηγαμε,την βγαλαμε παλι τουζλα και καλιθεα γαμω την κριση μου γαμω.Παιρνω λοιπον το προγραμμα των 70 με γλυψιματα ακαπο πιπα+κωλο και εισερχομαι στο δωματιο.Μπαινει η Αγαπη ολα χαρα και με το που με βλεπει κατευθειαν αρχιζει τα γλωσσοφιλα.Με κανει τουρμπο λοιπον γ δευτερη φορα(την πρωτη ειχα γινει οταν αντικρισα το κωλαρακι της στον προθαλαμο!) και ετσι εγω της λεω πλαγιασε.Πλαγιαζει αυτη κ εγω αρχιζω ενα μουνογλυφι ρουφωντας τα μουνοχειλα της με λαγνεια,στα συν οτι ηταν πολυ καθαρη κ μυριζε αφροντους.Μετα της λεω ελα να κανουμε 69 οπου εγω συνεχιζα να γλειφω και τ νινι της αλλα και το κωλοτρυπιδι της,ενω αυτη με πιπωνε ακαποτα και μ τον επαιζε.Μετα απο λιγο της λεω ελα να αρχισουμε.Κλασικα της λεω ελα απο πανω ,αυτη ανεβαινει κ αρχιζει η απολαυση!Συνεχισαμε ετσι ωσπου της λεω να αλλαξουμε σε θελω στα 4.Στηνει αυτη την κωλαρα της κ αρχιζω το σφυροκοπημα απο πισω με δυναμη ενω δαχτυλιαζω τον κωλο της.Της λεω ελα να δοκιμασουμε πρωκτικο,οκ μου λεει αλλα σιγα.Αρχιζουμε στα 4 οπου της τον βαζω στο κωλο κ αυτη βγαζει κραυγουλες πονου με επιφωνηματα αχχχ πιο σιγα,μην βιαζεσαι κ τετοια.Εγω αρχιζω δυνατο σφυροκοπημα στον κωλο της ενω αυτη εβγαζε κραυγουλες πονου.Μετα πλαγιασε με τον κωλο πανω ,ενω εγω δν ειχα βγει καθολου απο μεσα της,συνεχισα το σφυροκοπημα στον κωλο της για κανα 10λεπτο μεχρι π τελειωσα.Σηκωθηκε ηρθε ,παλι με γλωσσοφιλησε και εφυγε με χαμογελο.Πολυ καλη καταθεση + ανεση χρονου(25λεπτα ισως κ παραπανω) +συμμετοχη+διαθεση κοπελας+καθαριοτητα κοπελας + ευγενεια τσατσου.Το μονο αρνητικο η τιμη στα 70ευρα.Να ηταν στα 50 θα ηταν πιο καλα.Αλλα επαρχια κ Θεσσαλονικη τετοιες τιμες παιζουν δυστυχως ακομη.Παλι καλα που δεν ηταν στα 100ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2014
μπραβο Κωστακη...βλεπω πηρες σερι τις κριτικες.
19 Ιανουαρίου, 2015
μπραβο και απο μενα Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2