Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαινω στο 1ο σπιτακι κ ανοιγει την πορτα η τσατσα λεγοντας μ καλησπερα καθιστε εχουμε καινουργιο κοριτσι την Ρενα απο Θεσσαλονικη.Βγαινει η Ρενα κ βλεπω μια μαυρομαλλα αδυνατη με μετρια τιτς οχι πολυ σφιχτο-στητο κωλαρακι αλλα ωραιο προσωπο και χαμογελο.Μου λεει η τσατσα τα προγραμματα 30 το απλο 40 γλυψιμο παντου 50 γλυψιμο 69+γυμνο τσιμπουκι και 70 σιεξ σοου κ παιχνιδια(τι παιχνιδια δεν καταλαβα).Εγω αποφασισα να παρω το προγραμμα των 50ευρω με γλυψιμο παντου κ γυμνο τσιμπουκακι.
Μπαινω μεσα κ περιμενω την Ρενα.Ανοιγει η πορτα μπαινει η Ρενα με το χαμογελο στα χειλη ενω εγω ηδη ειχα γινει τουρμπο.Ερχεται εγω αρχιζω τα φιλακια παντου(στο στομα ομως δεν αφηνε δυστυχως) αρχιζω να της γλειφω τα βυζακια κ μετα απο λιγο την λεω πλαγιασε να σε γλειψω.Το μ***ι της πολυ καθαρο μυριζε σαπουνακι καθως το ρουφουσα,επειτα απο λιγο της λεω γυρνα στα 4 να γλειψω κωλαρακι,και ετσι εγλειψα και το καθαρο κωλοτρυπιδακι της.Μετα αφου ειχα γινει τουρμπο πλαγιαζω κ αυτη αρχιζει μια ακαπο πιπα ολα τα λεφτα.Η κοπελα ηταν μαεστρος στο τσιμπουκι!Σηκωνομαι ορθιος κ αυτη καθεται στο κρεβατι και με πιπωνει αργα και απολαυστικα.Μου λεει σου αρεσει πολυ το στοματικο ε?-Ε αν μου το κανουν καλα οπως εσυ ναι!της απανταω εγω.Μετα της λεω ελα να αρχισουμε ,ελα εσυ απο πανω κ αρχιζει ενα ωραιο απολαυστικο καβαλητο.Μετα απο λιγο την λεω ελα στα 4.Στηνει το κωλαρακι της στα 4 κ αρχιζω το καρφωμα στα 4,ενω αυτη μ λεει πιο σιγα με πονας αχχ τον εχεις μεγαλο και τετοια.Της λεω ελα τοτε στο πλαι.Πλαγιαζει αυτη στο πλαι και της τον βαζω ετσι.Συνεχισαμε αρκετη ωρα ετσι καθως δεν τελειωνα κ μ λεει ελα στα 4 να τελειωσεις.Αλλα στα 4 παλι δν αφηνε γρηγορο και δυνατο σφυροκοπημα οποτε της λεω ελα γλειψτον μου να τελειωσω.Ξανααρχιζει μια πιπα ολα τα λεφτα και τελειωνω στο στομα της αλλα με προφυλαξη(οπως λεει ο τζιελ).Ηταν γενικα μια καλη καταθεση δεν βιαζοταν η κοπελα , ηταν καθαρη,εκανε πολυ καλη πιπα,στα μειον ομως που δεν αφηνε γλωσσοφιλα και δεν εδινε κωλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρένα
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού