Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αμφοτερες κορασιδες εχουν αξιολογηθει σε ξεχωριστες κριτικες. Δε θα επαναλαμβανομαι λοιπον.

Γραφω τα χαρακτηριστικα σημεια:
1) Μολις μπηκαν εβαλα αμεσως χρονομετρο. Στα 6:40 εχυσα στην καποτα, ο δε ντουντος ηταν στον ασπρο φραντζολατο κωλαρακο της Μονικας.
2) Εναμισο λεπτο περιπου προκαταρκτικα (φιλια στομα, κουτουπωμα, γλυψιμο κοιλιων (θα τις γκαστρωσω τις ατιμες), εξηγηση στα Αγγλικα τα κουτσα που καταλαβαινει η Μονικα για να μεταφρασει στην Ευα.
3) Αγκαλια στα καπουλια μολις μπηκαν αλλα κι οταν εφυγαν κι οι δυο. Σουφριτσες μου σαν πουπουλα σας σηκωσα!
4) Ακαπ πιπα ξαπλωμενος απο Μονικα, η δε Ευα γλυψιμο @@ριων. Η Μονικα δεν ηθελε να τα γευτει, αλλα την καταφερα. Καρα!
5) Ξαπλωμα σε 69 σταση (κατω η Ευα μου εγλυφε τα @@), η Μονικα φατσα μουρη στον καθρεφτη και με καλουτσικη στυση (ειχα λιγο αγχος) μπηκα στο κωλαρακι της. Ωραια αισθηση για τις διαστασεις μου, δεν πονεσε (προσεξα οπως συνηθιζω) και σε μερικα δευτερολεπτα εχυσα βρυχωμενος. Φινισ, με ρωτησε απορημενη η Μονικα....
6) Κωλοχουφτωματα στις δυο σα λυσσασμενος, κι εφυγαν χαμογελωντας.
7) Της αρεσε της Μονικας το συντομοτατο αναλ φακ. Να με παρεις την επομενη φορα να ειμαστε μονοι, ειπε με τα οποια Αγγλικα ξερει.

Βγαινοντας, περνω απο ενα φουρνο (δε λεω που) κρατουσα το μπουφαν στο χερι, τιποτα δε χαμπαριαζα απο υγρασια. Ζεστη μου φαινοταν, τα γκομενακια με ανεβασαν.
Η φουρναρισσα με ειδε γκαζωμενο (αξιογαμητη στα 30 γυρω θα ειναι) και της ζητησα κατι σε γλυκο, κρουασαν...
- Δεν ειχω, παρτε λουκουμαδες αν θελετε!
- Που ειναι?
- Να εδω!
- Μα αυτο ειναι ζαχαρωτο, τεσπα δεν πειραζει, εκαψα πολλες θερμιδες πριν λιγο...

Παω να βγω εξω, γυρναω πισω να παρω εμφιαλωμενο νερο.

- Στο ψυγειο πηγαινετε...
- Μα δεν εχει, μπυρες βλεπω...
- Στο αλλο παραδιπλα, πισω απο τα γλυκα!
- Στραβωμαρα ντε!
- Θελετε κατι αλλο?
- Oχι...
- Να σας δωσω μεγαλυτερη σακκουλιτσα για το νερο γιατι δε χωραει....
- Θα το παρω αγκαλιτσα!

Δινοντας της το Γιουρο, επωφεληθηκα και τα δεξια πορνοδακτυλα μου ακουμπησαν τα βρεγμενα χερακια της (επλενε ποτηρια)....
Επιβαλλεται να πηδηξω καμμια φουρναρισσα, κατι πρεπει να σκεφθω.
Μοοοοοοοο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Εύα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2014
Πολυ εμπεριστατωμενη κριτικη.
Ποσο πηγε το μαλλι?Χμμμ;
30 Οκτωβρίου, 2014
Nτουντα εισαι σιγουρος οτι εισουν 3η βαρδια ;;; με αποσυντονισες,, ανοιχτος φουρνος 3η βαρδια και το φ40 ... δεν μου παει καλα Χμμμ;
30 Οκτωβρίου, 2014
Ωραίος ρε ντουντάραΓλώσσα
30 Οκτωβρίου, 2014
Aπαντώ και στους δύο φίλους:

1) Η κάθε κοπέλα προσφέρει τις υπηρεσίες για 20Ε (τούτη στιγμή, έτσι??, μεθαύριο μπορεί να αλλάξουν ταρίφα), οπότε πλήρωσα 2x20=40 συνολικά.
Όμως ΥΠΑΡΧΟΥΝ άλλα καταστήματα που προσφέρουν τις δύο κοπέλες με έκπτωση 10Ε => δηλαδή πληρώνεις συνολικά 30Ε για παρτούζα. Σόρρυ δε θυμάμαι ποιο διάολο ήταν στη Φυλής πάντως γύρω στο 85-105 αριθμό πρέπει να ήταν, ανέβαινες σκάλες => όχι της Άννας Πίτσος και @@ μέντολες => είχα περάσει πριν δύο εβδομάδες για μπανιστήρι.
2) Περίπου 21:00 πήγα στο κατάστημα, πες γύρω 21:30 να τελείωσα, τέσπα ήταν 21:45 - 21:50 που πέρασα στη φουρνάρισσα κορδωμένος σαν τράγος. Γιαυτό έβαλα βραδυνή βάρδια, πιστεύω να είμαι σαφής τώρα.

Ενημερωτικά είχαν ανάψει το εαρ κοντίσιον (όχι στο φουλ, αλλά χαμηλά και δε δούλευε συνέχεια), φαίνεται ότι κρύωναν τα κορίτσια, γιαυτό κι εγώ είχα ανάψει και τις πήρα αγκαλίτσες!

Όποια άλλη απορία έχετε εδώ είμαστε.
N
Ntountaras
01 Νοεμβρίου, 2014
Γαμας ρε φιλε χαχαχαχαχα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5