Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη έγινε πριν 10 μέρες περίπου. Η Άννα είναι μια νέα κοπέλα γυρω στα 25 από Ρουμανία όπως μου δήλωσε. Είναι αυτό που η γιαγιά μου έλεγε καχεκτικό πλάσμα. Πάρα πολύ αδύνατη xxs size με μικρό βυζί. Ο λόγος που πέρασα ήταν η περιέργεια σχετικά με το πόσο καλό σεξ μπορώ να έχω απο μια τόσο αδύνατη κοπέλα. Ηρθε στο δωμάτιο με σχετική καθυστέρηση χωρίς να έχει άλλο δωμάτιο σε εκκρεμότητα. Αμέσως έβγαλε το στριγκάκι της και εκεί είδα τα μεγάλα μουνόχειλα να κρέμονται... Ξεκίνησε αμέσως με πέρασμα προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο και άρχισε την προσπάθεια της ανύψωσης με πίπα κάτω του μετρίου...
Στην προσπάθεια μου για μουνοκωλοδακτύλιασμα μου είπε να μην το κάνω γιατί πονάει.....
Όταν κάποια στιγμή η ανόρθωση έγινε σε καλό ποσοστο της είπα να έρθει επάνω μου.
Προς έκπληξη μου δεν υπήρχε κρέμα στο μουνί της απλά σάλιωσε το δάκτυλο της και προσπάθησε να το υγράνει. Ήταν πολύ στενή και αυτό με καύλωσε αρκετά. Την κράταγα απο την μέση και το μουνί της άνοιγε όλο και πιο πολυ. Η συμμετοχή της όμως ανύπαρκτη...
Πρέπει να πόναγε κάποιες στιγμές και τραβιόταν προς τα έξω. Της ζήτησα να έρθει από κάτω να την πάρω ιεραποστολικά. Ξεκινήσαμε αλλά μόλις της σήκωσα τα πόδια ψηλά μου είπε... Όχι...Όχι τα πόδια μου ψηλά... Δεν μπορώ... Πονάω
Την έστησα στα 4 τότε και έπρεπε να βιαστώ γιατί ο χρόνος τελείωνε. Προσπάθησε να αποφύγει το σφυροκόπημα παίρνοντας διάφορες θέσεις αλλά την ακινητοποίησα εκεί που ήθελα την σφυροκόπησα για 2 λεπτά περίπου και ολοκληρώθηκε η κατάθεση.
Σηκώθηκε αμέσως και έφυγε τρέχοντας...!!
Γενικά ήταν μια επίσκεψη που θα ξεχάσω πολύ γρήγορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
cosgeor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
75
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2014
τα ιδια ειχα περασει με το κατσαριδι Μεγάλο χαμόγελο
30 Οκτωβρίου, 2014
το κατσαρίδι εννοείς την skinny Άννα/Κατερίνα;Χμμμ;
30 Οκτωβρίου, 2014
@fystikis ναι ... Χαμόγελο
31 Οκτωβρίου, 2014
Αν είναι η ξανθιά,την πάτησα και εγω στην Κολωνού...φόλα το κτλβ με το π μπήκε,έπρεπε να φύγω,αλλα σκέφτηκα με το κάτω κεφάλι....Μαλακία
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4