Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Και πάλι στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 με τη Φωτεινή αυτή τη φορά. Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της μιά που είναι πάνω από 40 και μάλιστα μου είπε ότι σε λίγο θα έφευγε να πάει να δει τα εγγόνια της! Στο πρόσωπο είναι αδιάφορη με έντονο πηγούνι αλλά έχει ωραία μαλλιά. Βυζάρες υπέροχες και κωλάρα τουρλωτή καθώς και υπέροχα πόδια. Μαζί της ήταν και η Ναταλί με την οποία έκαναν και DUO για όποιον ενδιαφερόταν (με 20 ευρώ). Με το που μπήκε μου όρμησε αμέσως. Άρχισε τα φιλιά στο στήθος και στις ρώγες εκ των οποίων την μία από τις δύο δάγκωσε πολύ έντονα σε σημείο να βγάλω κραυγή πόνου. Αυτή χαμογέλασε κάπως αμήχανα και ασχολήθηκε με τον πούτσο μου τον οποίο πήρε άκα στο στόμα της. Και πάλι τον χλαπάκιαζε με άγριο ρυθμό και με πονούσε και έτσι της είπα να κάνει πιό σιγα. Για να με αποζημιώσει έκανε κάτι τρελλά ανοίγματα με τα πόδια της και εγώ τη δαχτύλιαζα βάζοντας όλο το δάχτυλο μέσα της και τρίβοντας ελαφρά τη κλειτορίδα της. Μου φοράει καπότα αλλά όχι πολύ σωστά και όταν της τον έβαλα πισωκολλητά ένιωθα να μου φεύγει. τη γυρνάω μπροστά και πάλι πήγε να μου φύγει μέσα της. Τον βγάζω, τη τραβάω να τη φέρω στα ίσα της και αυτή τη φορά τα πράγματα ήταν καλύτερα. Αυτή δε είχε γύρει πίσω με το κεφάλι έξω από το κρεββάτι τόσο πολύ που την κρατούσα να μη πέσει κάτω. Τελικά με όλα αυτα τα θεατρινίστικα αποφάσισα να τον παίξω μόνος μου μήπως και τελειώσω αφού η επιπλέον προσπαθειά της να με τελείωσει με πίπα δεν είχε επιτυχία αφού και πάλι το έκανε άγρια και με πονούσε. τελικά τα κατάφερα με τη Φωτεινή να μου χουφτώνει τα αρχίδια και να προσπαθεί να μου βάλει κωλοδάχτυλο πράγμα που δεν μου άρεσε αλλά πάνω στη κάβλα της στιγμής δεν είπα τίποτα.
Σε γενικές γραμμές η Φωτεινή είναι φιλότιμη αν και κουρασμένη από τις συνεχείς διπλοβάρδιες και οι υπηρεσίες της κυμαίνονται πάνω από το μέσο όρο. Όμως της βγαίνει πολύ το PSE πράγμα που εμένα δεν μου βγαίνει καθόλου. Αν κατεβάσει ταχύτητα πιστεύω ότι θα έχει περισσότερους φαν. Όπως και να 'χει πάντως ήταν μία ενδιαφέρουσα συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού