Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 228 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο αρκετο καιρο αποχης ο δρομος με εβγαλε στην φυλης,μετα απο την απαραιτητη βολτα και αφου δεν βρηκα τιποτα μονον ενα ξανθο καλουτσικο πιπινι αποφασισα να δοκιμασω την Ειρηνη την οποια την ειχα ξαναδει πριν κανα χρονο σε σπιτι στην φυλης αλλα αρκετα πιο γεματη τουλαχιστον 10 κιλα παραπανω.Τωρα ομωσ προκειται για ενα μελαχρινο πιπινακι 23ετων με τελειο σωμα, απ'οτι μου ειπε εκ Βουλγαριας, με μεταξενια επιδερμιδα,υπερβολικα ομορφη γλυκεια φατσα, κοντουλα με μονο μελανο σημειο το στηθος της το οποιο ειναι πολυ μικρο (1-1,5).
Αφου πληρωσα το αντιτιμο περιμενα στο δωματιο περιπου 10 και κατι λεπτα.Οταν ηρθε η νεαρα ειχε λιγο social time κατι που με καυλωνει αρκετα γιατι εχω χρονο να ασχοληθω με το σωμα της.Τσιμπουκακι πολυ καλο με αρκετες αυξομειώσεις στην ενταση,χωρις δοντι και με την καυλιαρικη φατσα της να μου ριχνει ματιες.Πρωτη σταση στα 4 οπου αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα,αλλαγη στασης σε ιεραποστολικο με διαφορες εναλλαγές στα ποδια καθοτι κοντουλα οποτε την κουμανταρεις πολυ ευκολα αλλα δυστηχως μετα απο λιγο εφτασε το τελος.
Μπορω να πω οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενος καθως ηταν δεκτικη σε οτι της ειπα παρολο το νεαρο της ηλικιας της.Χρονος μεσα στο δωματιο περιπου 12-13 λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού