Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη βραδακι Κυριακης στο Ιασωνος το 10αρι μαζι με συναγωνιστη.Κατω ηταν η Νινα ενώ στο πανω επαιζε η Ανδριανα.Αφου ειδαμε και τις δυο κατεβαίνουμε παλι στο ισογειο και αποφασίζουμε να παρουμε παρτουζα το Νινακι.Ειναι ένα κοριτσι μετριου αναστηματος,με μαλλι μεχρι τους ωμους,ωραιο κωλι και βυζακι και χαριτωμενη φατσα θε ελεγα.Δηλωνει Μολδαβεζα και είναι γυρω στα 20 ετη περιπου.Μπαινουμε στο δεξι δωματιο όπως μπαινεις στον διαδρομο.Σε καλη κατασταση όπως όλα του οικου αυτου.Μετα από κανα 5λεπτο και αφου είχαμε γδυθεί σκαει μεσα και το μωρο.Γελακια και λοιπες μαλακιες για ζέσταμα και επειτα ερχεται στο κρεβατι ενώ εμεις είμασταν καθισμενοι παραλληλα.Ουσιαστικα προκατ. από μερια της δεν επαιξαν δηλαδή να μας γλυψει κλπ αλλα ηταν δεχτικη σε δικα μας χουφτώματα,γλυψιματα στήθους κλπ.Μολις επηλθε ανυψωσις του ανηθικου μας,μας εβαλε καποτες και αρχισε τσιμπουκι πρωτα στον φιλο και μετα σε μενα και τουμπαλιν.Η πιπα της ηταν αναπάντεχα καλη.Ειχε βαθος καλο και πολλες προσπάθειες για ολο μεσα.Πολυ "φιλοξενη" πιπα που μειναμε πολύ ευχαριστημένοι και οι δυο.Αν εγλειφε και μπαλακια θα ηταν τοπ.Καποια στιγμη περνω πρωτοβουλια να σηκωθω να την παρω στα τέσσερα.Εβαλε λιγη κρεμα και μπηκα μεσα της ενώ τσιμπουκωνε τον φιλο.Κατοπιν αλλαζουμε ξαπλωνω εγω να με πιπωσει(πολύ θετικο αυτό καθως άλλες από μουνι δεν το ξαναβαζουν στο στομα τους μετα Μαλακία ) και την περνει στα τέσσερα ο άλλος.Καποια στιγμη ο φιλος ολοκληρωνει οποτε την αναλαμβανω εγω σολο καριερα.Την αφηνω για λιγο να συνεχισει την πιπα καθως μου αρεσε πολύ αλλα μετα της ζηταω να με καβαλησει.Με καβαλαει για λιγο αλλα ηταν λιγο ψιλοαγαρμπη στην ιππασια.Σταματαει από μονη της και την βαζω ιεραποστολος.Αρχιζω εκει να την καρφωνω αρχικα με τα ποδια της σε σχημα "V" και στη συνεχεια σε πιο gfe φαση σκυβοντας κοντα της με ανταλλαγη φιλιων σε λαιμους στηθος κλπ.Για τελευταια σταση καθως η ωρα περναγε και επρεπε να τελειωσω την στηνω στην ακρη του κρεβατιου στα τέσσερα.Εκει δεχτηκε γερο σφυροκόπημα το οποιο αντεχει μια χαρα για να καταφερω να ολοκληρωσω.Δεν τραβηχτηκε αμεσως περιμενε να στραγγιξω και αυτό το βαζω στα θετικα.Για αποχαιρετισμο μας εδωσε από ένα γεματο φιλι στο μαγουλο και αποχωρησε.
Εν κατακλείδι προκειται για ένα ευχαριστο κοριτσι που κανει πολύ καλη πιπουλα και εχει ευχαριστη συμμετοχη στο δωματιο.Στα αρνητικα εγω θα εβαζα ότι δεν γλειφει μπαλακια και οτι δεν κανει ιδιαιτερα προκατ.(τουλάχιστον αν δεν της το ζητήσεις)αλλα ας μην ειμαστε και πλεονεκτες.Η παρτουζιτσα πηγε μια χαρα την ευχαριστηθήκαμε ενώ πιστευω ότι θα δοκιμαστεί και τετ α τετ στο μελλον.Απο μενα εγκρινεται το κοριτσακι...Αυτά, καλα βολια Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2014
θα την ξανατιμησω συντομα! Τιμιο το κοριτσακι αλλα τυπε εγω δεν εχω συναντησει ποτε τετοια πιτσιρικα που να γλυφει αρχιδια, και ειδικα στο μεταξι!
21 Οκτωβρίου, 2014
Εχεις ένα δικιο δεν είναι και ότι ευκολοτερο να πετυχεις μικρη σε ηλικια και καραμπαλικια κλπ γι αυτό και ανεφερα ας μην ειμαστε και πλεονεκτες μια χαρα είναι η μικρη Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2