Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεφτηκα το σπιτι αυτο με πολυ αρνητικη διαθεση λογω προσωπικων θεματων.Αγχωμενος και στενοχωρημενος.Πληρωσα χωρις να περιμενω να δω την Ελενα καθως εχω περασει αρκετες φορες μαζι της.Ετοιμαστηκα και την περιμενα.Ακουσα να βγαινει απο το δωματιο και τον ηχο απο το ντουζ πριν ερθει σε μενα.Ηρθε με ενα στυλακι βαριεστημενο και ξαπλωσε στην αγκαλια μου.Σιγα σιγα αρχισε να τριβεται πανω μου και να με ανεβαζει.Εβγαλε τα ρουχαλακια της και αρχισε να χαιδευει τρυφερα πουτσο και αρχιδια.Παραλληλα γυρισε ωστε και γω να χαιδευω το τρυφερο μουνακι της.Περασε καποτα και ξεκινησε πολυ βαθια πιπα,ενω εγω εβαζα δαχτυλακι στο μουνακι της.Συνεχισα με δευτερο και τριτο κυριολεκτικα γαμωντας την με δαχτυλα.Υγρασια πολυ.Το καβλι μου ηταν πετρα.Ανεβηκα πανω πατωντας στις πατουσες και αρχισε την ιππασια.Δεν εκανα τιποτα.Τα εκανε ολα εκεινη.Ενοιωσα πολυ υγρασια στα αρχιδια μου και νομιζω πως τελειωσε.Αλλα δεν θελει να το ξερεις.Την γυρισα πισωκολλητα και αρχισα πομυ δυνατα και γρηγορα για να χυσω και γω.Με σκουπισε με μωρομαντηλα μου εκανε χαλαρωτικο μασαζ και με αποχαιρετησε με φιλι.Εκατσε στο δωματιο πανω απο μιση ωρα κανοντας να ξεχασω τα προβληματα μου.Οσο για τον τιτλο θα καταλαβει εκεινη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
multi123
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού