Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τζουλια
Γερμανιδα μιλφ,με καλο για την ηλικια της σωμα,χωρις σαμπρελες κ πατσαδες,φυσικο 2 αρακι ίσως κ 2,5 αρακι στηθος με μικρες ρωγες,μετριο συμπαθητικο προσωπο,ξανθο μαλλι καρε σχεδον κ καλο κωλο.
Μου παρουσιαστηκε ευγενικη στο σαλονι κ φορουσε κατι σαν φορεμα/κομπινεζον κατι τετοιο....

Τσατσα ευγενικη περιεγραψε προγραμματα,αλλα δεν ειχα διαθεση να ακουω κατεβατα κ της ειπα απλο κατευθειαν στα 35 ευρω.

Χωρος καθαρος κ δωματιο καθαρο,με χαρτι,σαπουνι νορμαλ,καθαρα σεντονια,καλη θερμοκρασια κ καλο φωτισμο...λειπει μονο ενα καλογερος για να απλωσεις τα ιματια σου,γιατι με την καρεκλα σκηνοθετη δεν γινεται δουλεια
Η Τζουλια μπηκε μεσα φορτσατη,με το κινητο ανα χειρας-το οποιο σε πρωτη φαση δεν το προσεξα...συστασεις κ φουλ επιθεση απο μερους της με επιμονα γλωσσοφιλα,μου αρπαξε κ το χερι μου κ το βαλε στο μουνι της κατευθειαν...καλη φαση δεν λεω,αλλα η επιμονη της στα γλωσσοφιλα με γευση listerine κ το να σε αρπαζει πιανοντας σε απο το προσωπο για να σε γλωσσοφιλιασει,εμενα καπου με χαλασε...το θετικο ηταν οτι απο μονη της μου ειπε δεν βιαζομαστε απο χρονο,εδω θα περασουμε καλα ειπε....μετα απο λιγοστα προκαταρκτικα περασε στην πιπα με λαστιχο,μιας κ ειχα ηδη φτιαχτει...κ εκει ειχαμε το πρωτο φαουλ,οπου χτυπησε το κινητο της,το σηκωσε κ ταυτοχρονα ρουφαγε την ψωλη κ μιλουσε Γερμανικα σε καποιον δικο της....Money MouthMoney MouthMoney Mouth
πιπα καλουτσικη με εμφαση σε βαλανο,με αρκετο δοντι,εγλυψε κ αρχιδια καλα,αλλα δεν μου πιαστηκε γιατι ηταν σαν να ακουγα την Μερκελ κ να επρεπε ταυτοχρονα να ειμαι κ φουλ καυλωμενος....ευτηχως δεν μου επεσε...

Σεξ:απο πανω κ απο πισω...στο cow εχει μια καλη τεχνικη που φερνει το σωμα της παραλληλα με το δικο σου κ δουλευει φουλ προσαγωγους για να μπαινοβγαινει το καυλι μεσα στην μουνοτρυπα...στο πισωκολλητο στηνεται τιμια...απο πισω οταν μπηκα,αρχισε ξανα να χτυπαει το γαμω-κινητο της κ αναμεσα στα μπαναλ προστυχολογα που μου ελεγε,μου ειπε να μην δινω σημασια που χτυπαει...
κουκουρουκου γιαλαντζι...ουτε μπορεσα να συγκεντρωθω με το κινητο,ουτε ερωτισμο,ουτε καυλα μου εβγαλαν ατακες χιλλιοειπωμενες οπως: ξεσκισε μου το μουνι κ ολο μεσα να μπαινει...με επιασε κ μια σιχαμαρα,βγηκα ,πυρφορισα με το λαστιχο κ τελειωσα με το χερι μου....αυτη με ρωτησε αν ολα οκ,οκ της ειπα,δεν θελησα να πω τιποτα...

Εγω δεν τα βρηκα με την συγκεκριμενη...την ειχα δοκιμασει κ παλιοτερα Λαρισα εφ-απαξ,θυμαμαι ειχα κανει καλο γαμησι,αλλα επρεπε να μεινω στο ενα κ μοναδικο γαμησι που ειχα κανει τοτε...καμμια φορα η επαναληψη δεν πετυχαινει...κανει γλωσσοφιλα,παιρνει πρωτοβουλιες,γαμιεται καλα (αν δεν εχει το κινητο μεσα δωματιο),αλλα για μενα δεν αρκει αυτο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis, jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2014
Μαύρο στην βλαμμένη,άκου είχε το κινητό μαζί της....Κεφάλι σε τοίχο!
17 Οκτωβρίου, 2014
πρωτη φορα στα 15 χρονια μπουρδελοκαταστασης μου συμβαινει αυτο με το κινητο...αντι-επαγγελματικο τελειως...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2