Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυ Τριτης με την ωρα να εχεο παει 21.00 και ανεβαινοντας απο Αττικη ειπα να κανω μια σταση απο ρεμουνδου ετσι μπαινω στο 21 οπου η τσατσα μου παρουσιασε την νεαρη Μαιρη και την πιομεγαλη μιλφ καρλα.Αφου το σκεφτηκα λιγο λεω ενταξει ας περασω με την Καρλα που αν και Μικροσωμη φαινοταν αρκετα εμπειρη, ετσι αφου εδωσα το 20ευρω μετα απο λιγο ερχεται η Καρλα χαμογελαστη και ορεξατη χωρις πολλα λογια βγαζει τα παπουτσια της και μτο εσωρουχο της και αρχιζει αμεσως δουλεια φιλωντας με σε στηθος λαιμο και αρκετα σημεια του σωματος.Μετα σηκωνεται ορθια ξαφνιαζοντας με ευχαριστα ομως με πιανει απ το χερι με τραβαει προς τον καθρεφτη που ειναι στο δωματιο και οπως ειμαι ορθιος σκυβει και μου παιρνει ενα πολυ καλο τσιμπουκι διαφορετικο απο τα συνηθισμενα.Μετα αφου ειχα φτιαχτει για τα καλα την πιανω μια και ειναι ευκολη στο χειρισμο κοντουλα και την παω στο κρεβατι και την τοποθετω σε ιεραποστολικη σταση οπου αρχισα σφυροκοπημα στο ανοικτο και δουλεμενο μουνι της μετα απο λιγο τελειωσα η Καρλα απο την αρχη της συνευρεσης μας μουγκριζε απο καυλα και κατα την διαρκεια του σεξ εκανε κινηση για γλωσσωφιλα αλλα επειδη το στομα της μυριζε λιγο απο τσιγαριλα μαλλον εστριψα διακριτικα γενικα ειναι πολυ δεκτικη γουσταρει τρελα το σεξ παιρνει πρωτοβουλιες και ειναι εμπειρη τιμαει το 20ευρω και με το παραπανω.Την προτεινω ανεπιφυλακτα καλη συνεχεια στα επομενα να εχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού