Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ΑΛΙΝΑ ειναι μια καινουργια,ωραια,κοντουλα,μαυριδερη(τσιγγανα απο ουκρανια)κοπελιτσα!!!Ο πουστοτσατσος ανακοινωσε στο σαλονι οτι η κοπελα κανει και ελευθερο στοματικο!!Γλώσσα

Αφου του εδωσα τα λεφτα,περασα στο δωματιο....Θυμός

Η Αλινα αφου μπηκε στο δωματιο,εβγαλε τα εσωρουχα και εκατσε στο κρεβατι οκλαδον για να μου τον παρει πιπα!!Στη πιπα η γκομενα ειναι για κλαματα!!ισα-ισα που βαζει τον πουτσοκεφαλο στο στομα της και ψευτοπαιζει...Μαλακία

Τοποθετηση καποτας,και μου ανοιξε τα ποδια για να μπω μεσα της!!Καθως την γαμουσα,αυτη κοιτουσε το ταβανι...Κεφάλι σε τοίχο! Επισης το μουνακι της ειναι αρκετα δουλεμενο και με την κρεμα που βαζει γινεται σαν !!Γλώσσα

Στα τεσσεραΚατσικογάμης μια απο τα ιδια!!η κοπελια...Λύπη

Το καλυτερο ομως η καριολιτσα μου το αφησε για το τελος...Για δωρακιΓαμήσου

Ενω την πηδουσα,ξαφνικα σηκωνεται απο το κρεβατι και μου κανει νοηματα με τα χερια(γιατι ελληνικα και αγγλικα δεν ξερει τιποτα)οτι εχουν περασει ειδη εντεκα λεπτα!!Ο χρονος μου τελειωσε...Εμμμμ Την παρακαλουσα τη καριολα,τουλαχιστον να χυσω με μαλακιαΜαλακία Ουτε αυτο ηθελε!!!

Καθως εφευγε της ειπα:ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑ....!!!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑ το καταλαβε!!!Κουλ
Τα αλλα οχι...Χμμμ;

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
jon smith
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.869
Πόντοι:
5.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 14 Οκτωβρίου, 2014) 14 Οκτωβρίου, 2014
γιατί δεν πας στα σίγουρα, στην Valeria Ind, και τριγυρνάς από εδώ και από κει στα τυφλά xaxaxaxaxa
14 Οκτωβρίου, 2014
Ετσι ...καλα να παθεις για να μαθεις να τελειωνεις αλλη φορα στο 2λεπτο ....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2