Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το Χριστινάκι είναι ένα γλυκύτατο μωρό που σου κάνει έρωτα και όχι απλώς σεξ. Όταν μπήκα στο σαλόνι δεν υπήρχε κόσμος και ο πολύ ευγενικός και καλόβολος τσατσός μου την παρουσίασε. Ένα μανάρι γύρω στα 27 με 30 με καστανά μακριά μαλλιά ωραίο πρόσωπο καλή κορμοστασιά και υπέροχες βυζάρες. Ο κώλος της ένα ποίημα και από ότι φάνηκε η χημεία μας μάλλον θα ταίριαζε. Έτσι έδωσα αβλεπί το 20ρικο.
Το δωμάτιο ήταν πολύ περιποιημένο με ντουζιέρα, πετσέτα, χαρτί και σαπούνι. Όταν ήρθε ήταν ήδη γυμνόστηθη όπως το συνηθίζει άλλωστε. Έπεσε κατευθείαν πάνω μου και έβαλε τις βυζάρες τις ανάμεσα στο πούτσο μου για ένα μικρής διάρκειας ισπανικό το οποίο δεν θα είχε πρόβλημα να συνεχίσει, όμως επικεντρώθηκε περισσότερο στον πούτσο μου που τον είχε πιάσει με τα βελούδινα χέρια της και τον κοίταγε με λαγνεία καθώς αυτός μεγάλωνε. Με ρώτησε αν προτιμάω άκα και της είπα όπως θες εσύ. Εσυ πως θες μου λέει και της λέω αφού κατάλαβες πως θέλω. Α μπράβο μου λέει και τον αρπάζει αμέσως στο στόμα της σε ένα πολυ γλυκό και αισθησιακό τσιμπούκι. Τι να πω, έκλεινε τα μάτια της τον ρούφαγε τον έγλειφε στον κορμό γύρω από το κεφάλι γύριζε τις ματάρες της προς εμένα για να τσεκάρει πόσο έχω καβλώσει τον ξαναρούφαγε πολυ απαλά χωρις καθόλου δόντι, αληθινή μαστόρισα! Μου βάζει κόκκινο προφυλακτικό που ταίριαζε και με τα νύχια της, μου στήνεται στα τέσσερα και ο κώλος της είναι σαν αχλάδι. Της τον χώνω και νιώθω μία έντονη ζέστη να με πλυμυρίζει αφού το μουνί της έκαιγε από τη κάβλα. Λυγίζει τα γόνατα και κάθεται κάτω μπρούμητα τελείως και της τον χώνω ακόμα πιό βαθειά και πιό σφιχτά. Τη γυρίζω μπροστά και λυγίζει τελείως πίσω τα πόδια της -πρέπει να έχει κάνει σπαγκάτο παλιά- και τη γαμάω μέχρι τη μήτρα καθώς με αγκαλιάζει με πόδια και με χέρια και αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα. Φοβερό το πάθος της με τελείωσε με το καυτό μουνί της. Έμεινα για λίγο στην αγκαλιά της καθώς έριχνα τα τελεύταία μέσα της και ένιωθα τους σπασμούς από το μουνί που με στράγγιζε. Λίγα φιλιά ακόμα και την αφήνω. Μου λέει γιατί ήσουν τόσο βιαστικός? Της υπόσχομαι ότι την επόμενη θα κρατήσω περισσότερο τα λέμε γιά λίγο και φεύγει χωρίς καμία βιασύνη. Δηλαδή εγώ ένιώσα αμήχανα μήπως περιμένει άλλος πελάτης και της κόψω τη δουλειά αυτή όμως δεν έδειξε να βιάζεται καθόλου! Κάτι όχι συνηθισμένο από τα κορίτσια του αγοραίου έρωτα που δείχνει ότι η Χριστίνα γουστάρει αυτό που κάνει. Φυσικά θα ξαναπάω για να την απολαύσω και πάλι. Πιστεύω ότι θα γίνει το νούμερο 1 στανταράκι μου από δω και πέρα. Από υπηρεσίες παίρνει άριστα. Ακόμα νιώθω επάνω μου τις βυζάρες της σαν έκτη αίσθηση. Μαγική!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού