Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
δεν είχα άλλη ενέργεια για διανοητικό ηδονισμό και έτσι η προβλέψιμη κενή και κοινή δυσφορική κοινωνική μαλακία , έπρεπε να αντιμετωπιστεί με την έκλυση λίγης ποσότητας μετασυνουσιακού οπιοειδούς...
...κάθησα για ένα μοναχικό καφέ για λόγους προσυνουσιακής αυτοσυγκέντρωσης-ανάφλεξης , και όταν οι συγκυρίες έγιναν κατάλληλες ,ενεργοποίησα τους μυώνες μου προς εύρεση "μέσου" εκκένωσης...
...τα "μέσα" που αντίκρυσα, απο trans μέχρι ξινισμένα προσωπεία καχεκτικών γυναικών
μου δημιουργούσαν μια φοβική σύσπαση , η οποία αμβλύνθηκε κάπως, συναντώντας μια "ιδιάζουσα" περίπτωση.
ήταν η χριστίνα , κοντό μαύρο μαλλί ,κοντό ύψος, και σωματότυπος χαρακτηριστικός νευρικής ανορεξίας , η ελάχιστη ποσότητα λίπους που διέθετε, ήταν κατανεμημένη, κατά 65% στους μικρούς στητούς μαστούς της (δίκην μικρών λεμονιών) και το υπόλοιπο στην γλουτιαία περιοχή.
οι σακκαδικές οφθαλμικές μου κινήσεις εντόπισαν σχεδόν όλα τα κόκκαλά της να διαγράφονται στην λευκή επιδερμίδα της , και όταν έφτασα στα μάτια της , με αντιμετώπισε με καχυποψία παρότι ήμουν ζεστός και ευγενικός απεναντί της.
επιστράτευσα την αυτο-στύση , την οποία ενίσχυσε η κοπέλα λείχοντας το πέος μου.
αρνήθηκε την άνωθεν στάση και έτσι την τοποθέτησα στην πισωκολλητη , και στηριζόμενος στις λαγόνιες ακρολοφίες της υποανάπτυκτης λεκάνης της , διέγειρα την κολπική της αισθητικότητα με το πέος μου, το οποίο μετά απο κάμποση ώρα την τοποθέτησα ύπτια και συνέχισα τις διεισδύσεις , ενισχύοντας την διέγερση μαστολειχικά.
με δυσκολία η εκκένωση επήλθε , αλλά αυτό οφειλόταν σε μεγάλο βαθμό στην δικιά μου "ιδιαιτερότητα" ,γι'αυτό και δεν την συστήνω σε όσους: δεν έχουν "καύλες" , ή είναι νέοι στο σπόρ.
...περπατώντας μετά , σκεφτόμουν ότι με την άμεση & διαπαντός λήθη του "αντικειμένου" εκκένωσης , δεν υπάρχει καμμία "σύσπαση" στη ροή του οπιοειδούς μετασυνουσιακού μίγματος και έτσι το απολαμβάνεις απερίσπαστος στη συνεχή του ροή, μέχρι την επόμενη προσυνουσιακή επαναπόλωση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2014
Αναρωτιέμαι... Τι άλλο πρέπει να γράψει αυτός ο άνθρωπος για να ; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1