Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Τζούλια για αρκετά απογεύματα την έβλεπα στο Φυλής 80 και κάτι με έψηνε να περάσω μαζί της...Έτσι πήγα πρώτα εκεί αλλά ο κύριος με ενημέρωσε πως εκεί εργάζεται το απόγευμα και πως τις βραδυνές ώρες πηγαίνει στο παραπάνω ίδρυμα...
Αμέσως πήγα να την συναντήσω...
Πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα μετρίου αναστήματος με μικρό στήθος,σκουρόχρωμη επιδερμίδα,γλυκό προσωπάκι αλλά πολύ ωραίο στρογγυλό κωλαράκι κάτι το οποίο κουνούσε στο σαλόνι και με "πείραξε" περισσότερο στο να περάσω μαζί της...

Πέρασμα λοιπόν στο μέσα καθαρό δωμάτιο του οίκου.Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα για να την περιμένω...Δεν άργησε να έρθει και έτσι μετά από λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο.Αφού ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες στα όρθια ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις...Πεταχτά φιλιά και χάδια όπως ήμασταν όρθιοι για να συνεχίσουμε στο κρεβάτι...Με κάποια φιλιά στο στήθος μου και λίγο πιο κάτω συνέχισε τα προκαταρκτικά της ως την ώρα που πέρασε το προφυλακτικό.Έναρξη στοματικού,αρκετά καλό με ωραίο ρυθμό και με ωραίες κινήσεις της γλώσσας επίσης πολύ καλό και σε διάρκεια χωρίς ίχνος βιασύνης.

Πρώτη στάση με τη Τζούλια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς ανταλλάσοντας και κάποια πεταχτά φιλιά.Αλλαγή για πισωκολλητό,δεν γινόταν να χάσουμε αυτή τη στάση...Λίγα λεπτά πέρασαν και στα τέσσερα με άψογη συμμετοχή από μέρους της.Αλλαγή σε ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος.

Κάθισε για λίγο μάζεψε τα λευκά εσώρουχά της και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Τζούλια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού