Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μία παλιά διαφήμιση μίας σοκολάτας που συμμετείχε ένας νεαρός έλεγε χαρακτηριστικά "Πιο σοκολάτα γάλακτος δε γίνεται"...!Θα μου πείτε τι σχέση έχει αυτό αλλά το "κλέβω" κάπως και στη θέση της σοκολάτας τοποθετώ τη τυπικούρα που έφαγα και λέω πως πιο τυπική δε γίνεται...Ο λόγος για την Πατρίτσια το μινιον ξανθό πιπινάκι που εμφανίζεται εδώ τα απογεύματα και συνήθως τις βραδυνές βάρδιες στο Φυλής 56.

Όμορφη πολύ δεν τη λες αλλά ούτε και μπάζο,μία ξανθιά κοπελίτσα,αδύνατη με ωραίο σωματάκι και σχετικά γλυκό προσωπάκι με απαλή επιδερμίδα είναι...Είπα να τη δοκιμάσω αφού όλο στις τελευταίες τσάρκες μου έπεφτα επάνω της...Πλήρωσα στην υπηρεσία και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο...Μετά από λίγη αναμονή μπήκε και η Πατρίτσια,λίγες κουβέντες στην αρχή και αφού αφαίρεσε το στριγκάκι της ξάπλωσε δίπλα μου και ξεκίνησε κάποια χάδια...Πέρασμα του προφυλακτικού χωρίς να είμαι ιδιαίτερα έτοιμος,και έναρξη ενός στοματικού με χρήση δοντιού κάτι το οποίο με ξενέρωσε...Για περαιτέρω περιποίηση δε το συζητάμε ούτε λόγος...

Ξεκίνημα στο σεξ με την Πατρίτσια από πάνω να κινείται μηχανικά και γρήγορα χωρίς καθόλου συμμετοχή.Αλλαγή για τα τέσσερα όπου πάλι ήταν έπιπλο...Τελείωμα σε ιεραποστολικό με πιο δυνατούς ρυθμούς...Κάθισε δίπλα μου λίγα δευτερόλεπτα και αφού μάζεψε το εσώρουχό τς αποχώρησε βιαστικά...

Μία πολύ τυπική εμπειρία που δεν έχω τίποτα να θυμάμαι,η Πατρίτσια δεν με κάλυψε όπως θα περίμενα...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Πατρίτσια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2014
Μια απο τα ιδια φιλε και εγω δυο φορες παλιοτερα που πηγα στο 56 ....Μη φιλας στηθια ,μην ακουμπας μουνακι , μη χτυπας κολομερια κλπ κλπ ......Εχω την εντυπωση οτι το εχει παρει πολυ επανω της το καυλιδιο μάγκες...............Α και ξεχασα ............Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης ΓΑΜΑΤΕ ΑΒΕΡΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΑΓΚΕΣ ...........ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.................
N
nikbel2000
04 Οκτωβρίου, 2014
Βασίλη μου τα ίδια πάνω κάτω είχα βιώσει και εγώ στη συνεύρεσή μου με την Πατρίτσια στο Φ54 πριν κάποιους μήνες. Απλά όπως είχα επισημάνει τη σώζει που είναι πολύ όμορφο κοριτσάκι.Σπασίκλας
04 Οκτωβρίου, 2014
ελα ρε? Money Mouth εγω ειχα περασει καλα...θα ναι αναλογα με τα κεφια της

και να σημειωσω οτι οντως οι κοπελες που παιζουν στο 7α και 7β της διδυμου εναλλασωνται συνηθως στο 56 και 54 της φυλης... κατι σαν συγκοινωνουντα δοχεια οι εν λογω οικοι
04 Οκτωβρίου, 2014
Ακριβως ετσι είναι τα πραγματα όπως τα ειπες...πιο τυπικη πεθαινει η μικρη.Κριμα και είναι κορμι...
26 Οκτωβρίου, 2014
ενω μου αρεσει και θα ηθελα σαν τρελος να γλύψω το κωλαράκι της ... δεν την εχω παρει ΠΟΤΕ γιατι μου βγαζει την τυπικότητα στην οποια αναφέρεσαι και την κρυάδα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5