Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δευτερη καταθεση στο εν λογω μαγαζι.Μας παρουσιαστηκε μια μελαχρινη μετριου αναστηματος με καλο σωματακι και βυζι(τουλάχιστον ετσι φαινοταν κατω απ το σουτιεν)Ρουμανα κατά δηλωση της Χμμμ; και με υποσχομενη θα ελεγα φατσα για κατι καλο στα ενδοτερα.Ειχε ένα ναζι μια πουτανια.Εδωσα ετσι το δεκαρικο και μπηκα σε ένα μικρο σχετικα δωματιο μετριας κατάστασης θα ελεγα.Μετα από λιγο ερχεται η κοπελα αλλα το χαμογελο το ειχε ξεχασει στο σαλονι προφανως, γιατι ηταν τελειως αγελαστη και απαθης.Με ρωτησε μονο αν είμαι από δω (Ελληνας δηλαδή) της ειπα ναι και μου λεει ευτυχως με μια ανακουφιση.Λεω από μεσα μου για να δουμε μηπως περασουμε καλα.Αλλα τπτ τζιφος χωρις ιχνος προκατ καποτα και πιπα αρκετης διαρκειας μεν αλλα ηταν τοσο ντεκαβλε η φαση που δεν μπορουσα να φτιαχτω..Με οριακη την στυση μου ξαπλωνει βγαζοντας μονο το στρινγκ της για να την γαμησω.Πρωτου μπω μεσα της κατι μου ελεγε για την καποτα και μετα εβαλε τζελ πανω της.Τελικα μπηκα μεσα της αλλα αυτή ειχε παρει θεση λες και ηταν ετοιμη να κοιμηθεί μιλαμε για πολύ απαθεια.Επισης ειχε βαλει το χερι της από κατω και μου κραταγε τα @@ με ένα περιεργο τροπο νομιζοντας ότι ετσι θα με τελειωσει Μαλακία.Το σκηνικο αυτό το κρατησα καποια λεπτα αλλα εβλεπα ότι δεν θα τελειωνα ουτε το πρωι ετσι την εβαλα στα τέσσερα μπας και το σωσω αλλα ματαια και στα τέσσερα ηταν τοσο μαπα η φαση που τελικα την εδιωξα για να ησυχασω και να παω αλλου να ριξω τα φλοκια μου να πιασουν τοπο.Φυσικα και δεν προτείνεται για κανενα λογο ουτε καν για το 10αρικο.
Υ.Γ Το κακο της υπόθεσης είναι ότι όταν βγηκα ειδα ότι και ο φιλος μου που ηταν μαζι μου ειχε μπει χωρις να περιμενει να του πω εντυπώσεις οποτε την πατησε και αυτος Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού