Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αλίνα την είχα δει κανά δύο φορές σε τσάρκα μου και μου είχε κάνει κλικ...Έτσι την έψαξα λίγο και την πέτυχα τη συγκεκριμένη μέρα.Πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με ωραίο σώμα με κανονικές αναλογίες,όμορφο πρόσωπο,λευκή επιδερμίδα αλλά και απαλή και ωραίο κώλο...Έχει και ένα τατουάζ στο πόδι της σαν πολυβόλο νομίζω...


Αμέσως με το που βγήκε στο σαλόνι την επέλεξα για συνεύρεση...Μπήκα στο δωμάτιο και ξάπλωσα για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει και μετά από ολιγόλεπτη αναμονή χτύπησε τη πόρτα και μπήκε στο δωμάτιο.Μιλήσαμε για πολύ λίγο στην αρχή και ξεκινήσαμε τα τριψίματα στα όρθια.Φιλιά σε όλο το σώμα με επίκεντρο το στήθος της ενώ αυτή με φιλούσε στο λαιμό.Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για να συνεχίσουμε με στοματικό.Άψογη και σε αυτό με περιποίηση όλης της περιοχής χωρίς να αφήνει σημείο παραπονεμένο...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ...

Δύο στάσεις όλη μας η συνεύρεση.Πρώτα ιεραποστολικό για λίγα λεπτά με άψογη συμμετοχή με γλωσσόφιλα και μετά γύρισμα σε πισωκολλητό όπου το στήσιμο της και η θέα δεν άφησαν και πολλά περιθώρια για παραπάνω απόλαυση...

Λίγες κουβέντες στο τέλος καθώς το σαλόνι είχε γεμίσει και αποχώρηση...

Η Αλίνα ήταν μία πολύ καλή συνάντηση και μου άρεσε πολύ,σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά καθώς πέρασα πολύ καλά μαζί της.

Αυτά για την γνωρίμία μου με την Αλίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2014
Εγω που την πηρα τις προαλλες δεν περασα καλα μαζι της!!!ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣΘυμόςΘυμός
Η Αλινα ειναι μια καριολα ρουμανα, που το μονο που κοιταει ειναι να αρπαξει τα εικοσι ευρο!!!

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
04 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωχ δεν ξέρω ρε συ τι να σου πω εγώ πέρασα πολύ καλά!Πάντα το γράφω όμως αυτά για την εμπειρία μου,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2