Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η μιζέρια απο το κοντινό συγγενικό περιβάλλον μου προκαλούσε απλά δυσφορία
αλλά το ότι απο τεχνητή ευγένεια έπρεπε επι 45λεπτά να ακούω τις μαλακίες ενός οικογενειακού φίλου , προσποιούμενος ενδιαφέρον , ενώ στην ουσία ούτε κάν τον άκουγα,
αυτό λοιπόν δημιούργησε επείγουσα εκτόνωση της δυφορικής κοινωνικής εγγύτητας.
...ήθελα κάτι παράξενο , και σκέφτηκα τον "apolyto" για το ότι η "δυσμορφία είναι κατα βάθος διεγερτική"...
η επιλογή μου είχε την όψη ενός κοιμισμένου πρεζακίου , κοντό μαλλάκι , γυφτορουμάνικου προσωπείου , ζαρωμένο στήθος , και ίσως κάποια ασυμμετρία στα κάτω άκρα την οποία συγκάλυπτε παίρνοντας δήθεν πόζες λαγνείας...αλλά ήταν καλή (!)
μου είπε ότι ο προηγούμενος την κράτησε 30λεπτά στο δωμάτιο , και απολογήθηκε για τη χαλασμένη μάσκαρά της...
την καθησύχασα, και αυτοσυγκεντρώθηκα για να θέσω εις πέρας την ζόρικη αποστολή μου.
...αυτοερεθίστηκα , αναλογιζόμενος δικά μου παράξενα πράγματα , ενώ παρακολουθούσα το κακόμοιρο κουλουριασμένο αυτό πλάσμα να μου παίρνει πίπα.
την άφησα να παίξει για κάμποση ώρα με το πέος μου , μέχρι η στύση να γίνει συνουσιοεπαρκής.
στήθηκε στην κυνική στάση , αλλά για κάποιον λόγο δεν μπορούσα να εισχωρήσω ...
ίσως λίγο η ψαρίλα που αναδυόταν και ερέθιζε τον οσφρητικό βλενογόννο μου
ίσως ότι δεν μπορούσα να βρώ εγώ την οπή
ίσως ότι δεν υπήρχε πεο-κολπική συμβατότητα , δεν ξέρω ...αλλά η αιμώτωση απομακρυνόταν σιγά σιγά απο το πέος μου , παίρνοντας την ανιούσα για να γίνει αίσθημα εκνευρισμού.
στην ιεραποστολική στάση , ήταν σα να πηδάω πτώμα που κοιτάζει το ταβάνι
δοκιμάσαμε και για την τιμή των όπλων πάλι στην κυνική στάση και πάλι τίποτα , το πέος μου είχε χάσει πολύ αίμα...
απόρησε για την αδυναμία και ανεπάρκειά μου , και γώ συνειδητοποίησα γιατί την κράτησε ο προηγούμενος 30λεπτά...
εγώ όμως είμαι ανυπόμονος , δεν εκβιάζω καταστάσεις , και παρά τις αντιρρήσεις της κοπέλας , ντύθηκα και εξαφανίστηκα προς αναζήτηση ενός πιο διεγερτικού αντικειμένου εκκένωσης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2014
Νομιζω οτι εισαι απο τους πιο συνειδοτοποιημενους αγωνιστες !!!!!! ευγε κυριε rigomortis για μια ακομη φορα ~! Γερο-μύστης
01 Οκτωβρίου, 2014
να σαι καλά αδερφέ μου Χαμόγελο
01 Οκτωβρίου, 2014
Εισαι Θεος Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3