Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
μετα απο κριτικες συναγωνιστων αποφασισα μια επισκεψη στο σπιτακι.παρκινγκ ευκολα βρηκα μπροστα στην εισοδο.μπαινοντας το περιβαλον καθαρο κ ομορφο που δεν θυμιζει παρομοια σπιτακια.ωρα επισκεψης 9 το βραδυ μετα απο λιγο εμφανιζεται η τσατσα με δυο μια ξανθια κανονικου αναστηματος λιγο γεματουλα δεν θυμαμαι ονομα και μια μελαχροινη με μαυρο δυχτιωτο κορμακι κοντο μαλλι μελαχροινο ονομα μαρια.πληρωνω το αντιτοιμο και περναω στα ενδοτερα .κοσμος δεν υπηρχε οποτε μπες οπου θελεις μου λεει η τσατσα.μπηκα στο αριστερο δωματιο , καθαρο με νιπτηρα και πολυθρονα. μετα απο λιγο ηρθε η μαρια .φιλακια στο σωμα περιποιηση στα μπαλακια ενω εγω χαιδευα το μουνακι χωρις παραπονα.υπομονετικη χωρις να βιαζεται αφου με εφτιαξε μου περασε το λαστιχο κ αρχισε μια ωραια πιπα φαιρνοντας το μουνακι της στο στομα μου για να της το γλυψω.μετα ανεβηκε απο επανω οπου μετα απο λιγη ωρα ηρθε το τελος.(ειμαι κ πιτσ φυτιλι εγω ) χρονος παραμονης 10 λεπτα αλλα δεν εδειξε σε καμια περιπτωση να βιαζεται παρολο που ακουσα οτι ειχε μπει κ αλλος κ περιμενε.σε γενικες γραμμες ειναι ενα μιλφ που κανει οτι πρεπει για το 20αρικο.νομιζω για τα γουστα μου ειναι στανταρακι καθως κ το γεγονος οτι ο χωρος ειναι καθαρος και ομορφος.θα την τιμησω ξανα σιγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
tdm900blue2004
Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού