Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απογευμα σαββατου λιγο μετα της17.30 και αφου βρεθηκα κοντα στο μεταξι περασα απο κανα δυο μαγαζια ετσι μπαινω στο κολωνου53 που δουλευε η Σιμονα με την Λιλη.χωρις να το σκεφτω και πολυ μιας και διεθετα πολυ χρονο λεω ας περασω με την σιμονα που ειναι μελαχρινη με πλουσιο μακρι μαυρο μαλλι και σωμα με πιασιματα με ρισκο και οτι γινει.ετσι δινω το10ευρω στην τσατσα μπαινω δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται η Σιμονα καιαρχιζει με καποια καλα προκαταρκτικα αφου με ρωτησε τα τυπικα απο που ειμαι κλπ αυτη μου ειπε οτι ειναι απο ισπανια χλωμο μου φανηκε,ετσι πεφτει επανω μου καθως ημουν ξαμπλωμενος χουφτωνω λιγο το ατσουμπαλο σωμα της καθως εχει αρκετη πατσοκοιλια και μετα αρχιζει μια εντελως ατεχνη καθολου καλη πιπα χωρις αισθηση με αγαρμπες κινησεις πραγματικα ισως η χειροτερη που μου εχουν κανει ποτε.Καλα δεν περιμενα κατι σπουδαιο αλλα αυτη παραηταν κακη,ειχα ξενερωσει ηδη στη συνεχεια και αφου δεν ειχα φτιαχτει αρκετα την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση με μετρια στυση και αρχιζω να της το χωνω αφου πρωτα εβαλε λιπαντικο στο μουνι της επειδη δεν θα να καταφερνα να τελειωσω μαζιτης σταματαω μετα απο λιγο με ρωταει τι προμπλεμ οχι της λεω οκ σηκωνομαι και πεταω την καποτα στον κουβα και αυτη φευγει αμεσως απο το δωματιο.Γενικα ηταν μια πολυ μετρια αποτυχημενη καταθεση απο μια κοπελα που δεν εχει καθολου διαθεση ειναι τυπικη κλασικη ξεπετα φυσικα και δεν προκειτε να ξαναδοκιμασω ποτε μαζι της στο μελλον και δεν θα την προτεινα σε κανεναν καλη συνεχεια στα επομενα να εχετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού