Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη, ώρα 6:52 το πρωί.
Είχε αρχίσει να χαράζει. Περιμένοντας μόνος στο σαλονάκι άκουγα γυναίκες να συζητούν, μάλλον στα ρώσικα, πίσω απ' το υφασμάτινο παραβάν. Μετά από λίγο είδα μία νέα γυναίκα να βγαίνει ντυμένη. 'Ηταν η θηριώδης πόρνη Νικόλ, που σχολούσε. Πίσω της η υπηρεσία με καλημέριζε και μ' ενημέρωνε πως με 10 ευρώ, μια άλλη πόρνη, η μεγαλύτερη στην ηλικία Μαρία –που θα συνέχιζε γι' ακόμα μια ώρα, πρόσφερε «ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, όλες τις στάσεις, 69» και «ισπανικό». Η γυναίκα που ακολουθούσε φορούσε εσωφόρι κι είχε μαύρα σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο με προγουλάκι, μεσαίο στήθος, γεματούτσικο κορμί με κοιλίτσα, χοντρουλά ποδάρια.
Πλήρωσα και προχώρησα στα ενδότερα. «Εδώ εδώ, μόλις καθάρισα!» μου είπε κι έδειξε το εξ αριστερών των εισερχομένων στο χολάκι φροντισμένο δωμάτιο. 'Οταν ήμουν έτοιμος χτύπησα την πόρτα και μετά από λίγο η Μαρία εισερχόταν κρατώντας την καπότα, τη συσκευασία με τα υγρά μαντιλάκια και τη λιπαντική γέλη. 'Ηταν σοβαρή και δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου, αλλά δεν έδειχνε βαριεστημένη ή απόμακρη. Κατεβαίνοντας από τα ψηλοτάκουνα, έβγαλε το μεσοφόρι μένοντας ολόγυμνη και πιάνοντας τα μαλλιά της πίσω ξεκίνησε με γλείψιμο στις θηλές μου παίζοντας παράλληλα το πουλί μου. Δεν άργησα να καυλώσω. Πριν μου (ψευτο)καθαρίσει την περιοχή, της έκανα γνωστό πως δεν επιθυμούσα γυμνό στοματικό, οπότε και 'κείνη μου φόρεσε σαν κάλτσα το λεπτό ελαστικό κι άρχισε να πιπώνει. Ξεκίνησα να γαμάω τη μουνοσήραγγά της σε πισωκολλητή γονατιστή στάση. Μετά από κάμποσες γαμικές ωθήσεις, αν κι αισθανόμουν ικανοποιητικά την πρόστριψη, ένιωσα πως δεν θα μπορούσα να χύσω, οπότε της ζήτησα να ξαπλώσει ανάσκελα για να προσπαθήσω και ιεραποστολικά. Μπορεί να είναι ευτραφής αλλά άνοιξε καλά. Χώθηκα λοιπόν ανάμεσα στα σκέλια της συνεχίζοντας το γαμήσι. 'Ηταν χειρότερα... Της είπα να ξαναπάρει θέση πισωκολλητού γονατιστού, ενώ έπειτα από καινούριες προσπάθειες, τελικά κατάφερα να εκσπερματώσω! 'Εξω έπρεπε να είχε φέξει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού