Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
προσπάθησα να περιορίσω την εξάρτηση της ικανοποίησής μου απο κάποιο άλλο πρόσωπο, εκτός του εαυτού μου ,αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν η υπερδιάταση των εντέρων μου
και έτσι βγήκα ξανά στην μεταξένια αγορά , να νοικιάσω , κάποιο "αντικείμενο" για μια σύντομη ευφοριστική εκτονωτική χρήση.
...η μόνη αναστολή και καθυστέρηση στην ικανοποίηση που μπορούσα να ανεχτώ ήταν τα
5λεπτά που περίμενα την "παράξενη επιλογή μου" να εισέλθει στο δωμάτιο.
ήταν ένα κοριτσάκι που ο σωματότυπός της παρέπεμπε σε θήλεο προηβικού σταδίου 13χρονών (!)
ήταν κοντούλα , ανευ στήθους παρά είχε μόνο δύο επηρμένες θηλές και τα φαινοτυπικά χαρ/κά του προσώπου της ήταν κάπως "άγρια" , άρα μάλλον ήταν αλβανίδα.
ήταν συναχωμένη , και απλά με τοχέρι της ζούλαγε και έτριβε το πέος μου.
ένας συνηθισμένος άνθρωπος αποκλείεται να λειτουργούσε υπ'αυτές τις συνθήκες
αλλά ένας παράξενος σαν και του λόγου μου , ευφοριζόταν επιδιδόμενος σε ιατρολαγνικό ηδονισμό .
ψηλαφούσα τις πλευρές της , την λεκάνη της και τα επάρματα της ωμοπλάτης που προεξήχαν και η αιμάτωση παραδόξως φούσκωνε το πέος μου.
το λάστιχο το έβαλα μόνος μου γιατί το νυχάκι της μου γρατζούνησε την βάλανο, η πίπα της ήταν επώδυνη , αλλά με κάποιες οδηγίες μου (για να αποφύγω τη νόσο περονιέ) ήταν ανεκτή.
απο πάνω δεν μπορούσε να ανέβει και το σεβάστηκα.
μου ξύπνησε παραδόξως , αγριεμμένα κυνικά ένστικτα , αλλά προτίμησε πρώτα την ύπτια στάση για "ν'ανοίξει" όπως μου είπε.
οι μηροί της ,απέτρεπαν τις "βίαιες" διειδύσεις μου, και πάλι έδειξα κατανόηση.
η τελική στάση ήταν η "κυνική" , όπου και πάλι η στάση της λεκάνης της , την προστάτευε απο δυνατά σπρωξίματα, αλλά κατάφερα να αποβάλω απο μέσα μου το υγρό, και μετά απο κανά 10λεπτο που περπατούσα στο δρόμο , οποιαδήποτε σκέψη μου για το κακόμοιρο αυτό πλάσματάκι...
το άρτι εκλυθέν ευφοριστικό μίγμα θα αποτελέσει το καλύτερο καύσιμο για λίγο ολονύχτιο παράξενο φιλοσοφικό στοχασμό , μέχρι να με σβήσει απαλά ο ύπνος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2014
+1Κουλ
26 Σεπτεμβρίου, 2014
"με τοχέρι της ζούλαγε και έτριβε το πέος μου.
ένας συνηθισμένος άνθρωπος αποκλείεται να λειτουργούσε υπ'αυτές τις συνθήκες
αλλά ένας παράξενος σαν και του λόγου μου , ευφοριζόταν επιδιδόμενος σε ιατρολαγνικό ηδονισμό .
ψηλαφούσα τις πλευρές της , την λεκάνη της και τα επάρματα της ωμοπλάτης που προεξήχαν και η αιμάτωση παραδόξως φούσκωνε το πέος μου.
το λάστιχο το έβαλα μόνος μου γιατί το νυχάκι της μου γρατζούνησε την βάλανο, η πίπα της ήταν επώδυνη , αλλά με κάποιες οδηγίες μου (για να αποφύγω τη νόσο περονιέ) ήταν ανεκτή."

Γιατρέ, όσο πάνε οι κριτικές σου κατακτούν νέα επίπεδα καλτίλας και απ' ότι φαίνεται, ακόμα δεν έχεις τερματίσει! Ναι!
N
nick07
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx nick!

παραμένω ταπεινό μαθητούδι-φυτουκλάκι ,της πορνικής καλτίλας Χαμόγελο Σπασίκλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3